![]() |
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
din cultura mea generala stiu ca sunt numai 2 radare pe brasov, un vento si un logan...poate se teleportau:))
|
Re: Radare in Brasov
sunt doua sau trei loganuri(ne-inscriptionate) si mai sunt si pe masinile vechi ale politiei(inscriptionate).............dar in seara aceea daca erau atatea radare cineva cunoscut ramanea la fiecare intersectie fara carnet.......si inca il mai are....funny....:wink:
|
Re: Radare in Brasov
Bah nu neaparat radare ... dar oricum erau mai mult de 2-3 pt asta bag mana in foc!;)
|
Re: Radare in Brasov
pai asta e altceva.......si tot ce e posibil.........ca intersectii sunt mai multe......nu de alta
|
Re: Radare in Brasov
sunt in total in brasov 7 radare...cu atat este dotata politia din bv.
|
Re: Radare in Brasov
de-ar ramane numai cu unu ...........ce bine ar fi
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
keep dreamin` ...
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
pai in tot judetul..atat are politia Brasov...
|
Re: Radare in Brasov
fratilor....dac tot de politie/radare e vorba..!am si eo o intrebare: poate sati faca ceva un politist...dac treci pe langael cu 70km/h...in oras...el fiind cu mashina proprie??dar totusi imbracat in haina aia reflectorizanta si cu bascann cap:shock: :shock: asta mi sa intamplat intro zi..pe la teatrul dramatic:rolleyes2 omul legii fiind cu un fiesta cu geamuri fumurii...mam cam murat..help
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
Si cum tia dem el tie ca aveai 70 la ora????nu are cum!!! |
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning