Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

Syc@ 29-01-07 08:04

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by BascaBV (Post 719104)
Aseara au fost radare amplasate la fiecare intersectie pornind din Livada pana la McDonalds-u de pe Calea Buc. Apoi de pe Saturn pana la intrarea pe Zizin la fel. Nush ce era aseara dar zici ca venea presedintele. ;)

Sigur erau radare????:?: :?:

Bigu 29-01-07 09:50

Re: Radare in Brasov
 
din cultura mea generala stiu ca sunt numai 2 radare pe brasov, un vento si un logan...poate se teleportau:))

blondu_glf 2 29-01-07 10:51

Re: Radare in Brasov
 
sunt doua sau trei loganuri(ne-inscriptionate) si mai sunt si pe masinile vechi ale politiei(inscriptionate).............dar in seara aceea daca erau atatea radare cineva cunoscut ramanea la fiecare intersectie fara carnet.......si inca il mai are....funny....:wink:

BascaBV 29-01-07 13:30

Re: Radare in Brasov
 
Bah nu neaparat radare ... dar oricum erau mai mult de 2-3 pt asta bag mana in foc!;)

blondu_glf 2 29-01-07 14:56

Re: Radare in Brasov
 
pai asta e altceva.......si tot ce e posibil.........ca intersectii sunt mai multe......nu de alta

NEbunu 29-01-07 16:05

Re: Radare in Brasov
 
sunt in total in brasov 7 radare...cu atat este dotata politia din bv.

lucitopspeed 29-01-07 16:34

Re: Radare in Brasov
 
de-ar ramane numai cu unu ...........ce bine ar fi

Quote:

Originally Posted by NEbunu (Post 721077)
sunt in total in brasov 7 radare...cu atat este dotata politia din bv.


Paul 29-01-07 17:08

Re: Radare in Brasov
 
keep dreamin` ...

Syc@ 30-01-07 08:14

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by NEbunu (Post 721077)
sunt in total in brasov 7 radare...cu atat este dotata politia din bv.

& in tot judetzu brasov pe oras sunt 2 Logan Alb B XX BJN si logan Galben B 19 ARX neinscriptionate pe vento nu mai sunt de mult :twisted:

NEbunu 30-01-07 14:58

Re: Radare in Brasov
 
pai in tot judetul..atat are politia Brasov...

Fi@tz3l 07-02-07 09:18

Re: Radare in Brasov
 
fratilor....dac tot de politie/radare e vorba..!am si eo o intrebare: poate sati faca ceva un politist...dac treci pe langael cu 70km/h...in oras...el fiind cu mashina proprie??dar totusi imbracat in haina aia reflectorizanta si cu bascann cap:shock: :shock: asta mi sa intamplat intro zi..pe la teatrul dramatic:rolleyes2 omul legii fiind cu un fiesta cu geamuri fumurii...mam cam murat..help

FreaK_Bv 07-02-07 11:48

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Fi@tz3l (Post 735946)
fratilor....dac tot de politie/radare e vorba..!am si eo o intrebare: poate sati faca ceva un politist...dac treci pe langael cu 70km/h...in oras...el fiind cu mashina proprie??dar totusi imbracat in haina aia reflectorizanta si cu bascann cap:shock: :shock: asta mi sa intamplat intro zi..pe la teatrul dramatic:rolleyes2 omul legii fiind cu un fiesta cu geamuri fumurii...mam cam murat..help

DACA NU E IN TIMPU SERVICIULUI NU!!!!!am si eu o intrebare...de ce ai oprit daca nu era masina de politie???????nu mai opritit decat daca e masina de pol si /sau daca e omu "legii" pe strada!!!
Si cum tia dem el tie ca aveai 70 la ora????nu are cum!!!

Fi@tz3l 07-02-07 11:52

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by FreaK_Bv (Post 736198)
DACA NU E IN TIMPU SERVICIULUI NU!!!!!am si eu o intrebare...de ce ai oprit daca nu era masina de politie???????nu mai opritit decat daca e masina de pol si /sau daca e omu "legii" pe strada!!!
Si cum tia dem el tie ca aveai 70 la ora????nu are cum!!!

mers...da nu mam oprit frate....el tot se holba si se tinea dupa mine:shock: ...am inctinit...si ma lasat dupa:rolleyes2 ...spre ca nu mia notat nr de inmatriculare...sau nu ma tine minte:rolleyes2

FreaK_Bv 07-02-07 11:54

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Fi@tz3l (Post 736208)
mers...da nu mam oprit frate....el tot se holba si se tinea dupa mine:shock: ...am inctinit...si ma lasat dupa:rolleyes2 ...spre ca nu mia notat nr de inmatriculare...sau nu ma tine minte:rolleyes2

si daca ti la notat te pisi pe el....avea aparat radar pe masina?????daca nu avea...multa bafta frate!!!:))

Fi@tz3l 07-02-07 11:57

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by FreaK_Bv (Post 736214)
si daca ti la notat te pisi pe el....avea aparat radar pe masina?????daca nu avea...multa bafta frate!!!:))

mersii mult....navea...era mashina proprie+geamuri fumuri ilegale...atat ete....bafta in traffic...ah...da..stiu ca e off topic da aseara team vazut...toba aia rulzzzzzzz:D


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning