Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

Carmen 15-12-04 14:29

Nu, eu doar vreau sa cumpar ce mi se pare mai interesant :twisted:

Mr.Nice 15-12-04 14:45

CAUT FEMEIE GONFLABILA SAU USOR UMFLABILA, FARA PREJUDECATI, PT. CASATORIE. OFER CLIPE DE NEUITAT.EXCLUS BISEXUALII, HOMOSEXUALII, ACCEPT SI LESBIENE!!!!



PEACE
:peace:

B|shOp-VR6 15-12-04 15:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Nu, eu doar vreau sa cumpar ce mi se pare mai interesant :twisted:

Pai... plata in avans si vei primi coletul :P

Carmen 15-12-04 15:24

Asa ai invatat tu sa faci afaceri? Eu nu risc cu plata in avans. Plata se face cand ajunge coletul. Tie daca nu-ti convine, te poti intoarce oricand, dar cartofii mei, cu ei cum ramane??? :evil:

B|shOp-VR6 15-12-04 15:27

Ii mananc.. ca si-asa sunt mort de foame :lol: :lol:

Carmen 15-12-04 16:13

I-ai mancat, gata, ti-ai vandut sufletul diavolului! :twisted:
You are mine!! :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug
Eu nu mai cumpar nimic, B|shop m-a lasat leftera... Va anunt daca o sa vreau sa-l vand, cu toate ca slabe sanse :mrhappy:

ffocus 15-12-04 16:54

Cedez leasing ciobanesc german, face orice mai putin ce trebuie, doarme numai in pat, manaca orice ai ainfarfurie (cand nu esti atent), latra noaptea ca nebunu si dimineata iti face freza cu limba. Mai sunt 6 rate.

EvLSant0S 15-12-04 18:11

ca tot vb de caini


Vand boxer , care nu te lasa sa dormi noaptea , se suie in pat DUPA ce adormi.... ;) si te inghesuie , dimineatza te trezesti ca dormi pe un coltz din pat , el se lafaie pe tot patul ...

dau 5 milioane aluia care il ia...

pe bune...

Bogdan_16v 15-12-04 18:18

Umplu frigidere cu carne...Primesc la schimb multumiri.

VFFtuning 15-12-04 21:34

vand dacia 1300 recent adusa din state.
pentru cotetare/ recotetare :idea:

Anami 15-12-04 22:13

Inchiriez somn la litru!

88RED 15-12-04 22:15

MAH CARE VINDE MASHINA?????
OFER 30 DE NASTURI VREO DOI RUPTZI SHI UNU SPART
ROG SA AIBA MACAR O ROATA
MULTUMESC ANTICIPAT :D :D

SpeedeR 15-12-04 22:39

Caut 500 cai putere scapati din motorul meu...

Celui care ii gaseste i se ofera RECOMPENSA!!!


de asemenea... vand 500 chistoace de tzigara (kent 8 ) ...pentru comenzi mari se va aplica discount 20%

Carmen 15-12-04 23:28

Super oferta! Donez RESTANTE, ingramaditi-va, oferta este valabila in limita stocului disponibil!

VFFtuning 16-12-04 00:46

vand ghiozdan cu eleron :wink: si stopuri clare :shock:
E CLAR :?: :?:


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning