![]() |
Re: Suburbia RacingClub
nu vreau circ pe topicu asta ... asha k nu o sa sara nimeni la cearta !
ok... pe viitor asha o sa fac... pozele sunt puse k sa se vada de ce masini este vorba si cum arata... cat de cat se intzelege ce e in poza :P (am facut faza cu masina sub un bec... mda... cred k trebuie sa schimb aparatu cu care am facut pozele... dar e destul de bun) numai bine ! |
Re: Suburbia RacingClub
Super masini.Multa bafta si pedala la fund.
|
Re: Suburbia RacingClub
multumesc , Sarris si multa bafta si tzie!
|
Re: Suburbia RacingClub
fara pedale la fund .... pedale la podea ... dar mia putin ca ne intalnim la udriste sa predam carnetele :))
|
Re: Suburbia RacingClub
cam ai dreptate Blondule... abia mi`am "recuperat" permisul de 2 luni :)
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
go go caz ... vineri daq dai pacolo s imi zici cazule k vin si io ;))
|
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
deci asta e secretul tau :lol: sa traiesti 1000 de ani |
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
|
Re: Suburbia RacingClub
multumesc omule... sa ne`auzim de bine !
:!: New member on list ! Tzica (peugeot 307cc) poze cu noii membrii si cu cei carora nu am apucat sa le fac .... in cateva zile ... AICI ! |
Re: Suburbia RacingClub
o organizare buna face toti banii
|
Re: Suburbia RacingClub
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...96dc87d9d7.jpg
BMW`ul lui vladutz ! mai tarziu mai multe poze... momentan una pe fuga asha |
Re: Suburbia RacingClub
3 Attachment(s)
daca imi permitzi caz :-P
inca 3 poze cu bmw-ul lui vlad :lol: |
Re: Suburbia RacingClub
Sa il vedem vineri de ce e in stare :D ...
|
Re: Suburbia RacingClub
Gabi... dak nu le`am pus io inseamna ca am avut un motiv... nu neaparat ai tu mai multe poze... k nu ai ;) ! dar in fine... acu lasa asha !
E in stare de multe BMW`ul... si soferul... dar e cam dement... fara menajari ca nu e cazul in dreptul lui vladutz ! S`auzim de bine ! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning