Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Suburbia RacingClub (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/29150-suburbia-racingclub.html)

-Caz- 18-12-06 23:02

Re: Suburbia RacingClub
 
nu vreau circ pe topicu asta ... asha k nu o sa sara nimeni la cearta !
ok... pe viitor asha o sa fac... pozele sunt puse k sa se vada de ce masini este vorba si cum arata...
cat de cat se intzelege ce e in poza :P
(am facut faza cu masina sub un bec... mda... cred k trebuie sa schimb aparatu cu care am facut pozele... dar e destul de bun)

numai bine !

Sarris 18-12-06 23:06

Re: Suburbia RacingClub
 
Super masini.Multa bafta si pedala la fund.

-Caz- 18-12-06 23:10

Re: Suburbia RacingClub
 
multumesc , Sarris si multa bafta si tzie!

alexblondul 18-12-06 23:15

Re: Suburbia RacingClub
 
fara pedale la fund .... pedale la podea ... dar mia putin ca ne intalnim la udriste sa predam carnetele :))

-Caz- 18-12-06 23:18

Re: Suburbia RacingClub
 
cam ai dreptate Blondule... abia mi`am "recuperat" permisul de 2 luni :)

-Caz- 18-12-06 23:36

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...7177049223.jpg

o noua poza cu jeans edition

Gabriel_xenon 19-12-06 07:51

Re: Suburbia RacingClub
 
go go caz ... vineri daq dai pacolo s imi zici cazule k vin si io ;))

59AFA 19-12-06 09:30

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 666545)
dupa .. peste 1500 de poze modificate si peste 5000 poze .. facute.. fara sa le prelucrez.. cred ca-mi permit sa-ti recomand urmatoarele ..


: - gaseste noaptea .. cand ai de gand sa mai faci poze, un stalp care sa aibe un bec deasupra ...
lasa aparatul pe jos .. sau pe un pachet de tigari .. da sa fie nemiscat.. sau pe un trepied daca ai .. da-i sa-ti faca poza dupa 2 secunde dupa ce-ai apasat pe buton .. si pune-i un timp de expunere de 4-5 secunde , te orientezi ,adevarat, nu e greu , o sa reusesti , nu mai folosi blitzul noaptea, ca nu-ti iese nimic ,eu unu nu inteleg nimic din pozele astea.. ;)

daca mai sare unu la cearta dupa postu asta ii transmit dp acum ./. !
e doar un sfat..
incearca , o sa-ti placa ;)
salut


deci asta e secretul tau :lol:
sa traiesti 1000 de ani

EvLSant0S 19-12-06 10:29

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by -Caz- (Post 666568)
nu vreau circ pe topicu asta ... asha k nu o sa sara nimeni la cearta !
ok... pe viitor asha o sa fac... pozele sunt puse k sa se vada de ce masini este vorba si cum arata...
cat de cat se intzelege ce e in poza :P
(am facut faza cu masina sub un bec... mda... cred k trebuie sa schimb aparatu cu care am facut pozele... dar e destul de bun)

numai bine !

multa bafta , asteptam poze frumoase cu masinile din club , oricum ,felicitari , atzi inceput cu dreptul :) fatza de altii ... :P

-Caz- 19-12-06 10:51

Re: Suburbia RacingClub
 
multumesc omule... sa ne`auzim de bine !



:!: New member on list !

Tzica (peugeot 307cc)

poze cu noii membrii si cu cei carora nu am apucat sa le fac .... in cateva zile ... AICI !

alexblondul 19-12-06 14:24

Re: Suburbia RacingClub
 
o organizare buna face toti banii

-Caz- 20-12-06 18:10

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...96dc87d9d7.jpg
BMW`ul lui vladutz ! mai tarziu mai multe poze... momentan una pe fuga asha

Gabriel_xenon 20-12-06 18:38

Re: Suburbia RacingClub
 
3 Attachment(s)
daca imi permitzi caz :-P
inca 3 poze cu bmw-ul lui vlad :lol:

Rebel_Boy 20-12-06 19:26

Re: Suburbia RacingClub
 
Sa il vedem vineri de ce e in stare :D ...

-Caz- 20-12-06 22:31

Re: Suburbia RacingClub
 
Gabi... dak nu le`am pus io inseamna ca am avut un motiv... nu neaparat ai tu mai multe poze... k nu ai ;) ! dar in fine... acu lasa asha !
E in stare de multe BMW`ul... si soferul... dar e cam dement... fara menajari ca nu e cazul in dreptul lui vladutz !

S`auzim de bine !


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning