Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Idei de tuning pt vw-urile noastre (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/28985-idei-tuning-pt-vw-urile-noastre.html)

b90sun 24-05-07 00:12

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Nu man nu e exfoliata.E doar murdara de la ploile astea de 5 minute si mult praf.O spal si peste cateva ore e la fel.Asta e tara noastra cu are proaspat si f curata.

b90sun 01-06-07 22:12

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
1 Attachment(s)
Fratilor de unde gasesc sa cumpar si eu farurile astea ???

derby-iasi 08-06-07 01:18

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
[QUOTE=CJ-01-WOB;658308]

am gasit un mk3 interesant dpdv estetic .. : https://forum.4tuning.ro/showpost.php...0&postcount=89

Golful e din romania sau din afara ??....ca imi place ideea cu "lambo doors" ;)

CJ-01-WOB 08-06-07 01:20

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Extern of course!

derby-iasi 08-06-07 01:29

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 938484)
Extern of course!

:cry: :cry: :cry: :cry:

claudiu lucian 09-06-07 11:51

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
[QUOTE=derby-iasi;938480]
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 658308)

am gasit un mk3 interesant dpdv estetic .. : https://forum.4tuning.ro/showpost.php...0&postcount=89

Golful e din romania sau din afara ??....ca imi place ideea cu "lambo doors" ;)


mie imi place ideea cu stopurile bad boy look8)

marin_m_alex 25-07-07 08:45

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
sal!se face usor prelungirea capotei peste faruri?ma intereseaza la un seat ibiza 2004 sau passat.2002 ptr ai da un bad boy look. .am vazut la alte modele de autoturisme si mi-a placut ,dar la seat nu am vazut deloc!ce ma sfatuiti?

Traianu 30-08-07 11:24

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Salutari la toti! Cine stie unde pot gasi piese de la Wolfsburg Edition pentru JETTA IV...

2FAST 21-09-07 12:13

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Quote:

Originally Posted by marin_m_alex (Post 1012809)
sal!se face usor prelungirea capotei peste faruri?ma intereseaza la un seat ibiza 2004 sau passat.2002 ptr ai da un bad boy look. .am vazut la alte modele de autoturisme si mi-a placut ,dar la seat nu am vazut deloc!ce ma sfatuiti?

da se face usor badboy si arata bine pe orice masina poti incerca sa modifici poza in photoshop sa vezi cum arata si nu costa f mult sa faci 1.5-2 mil ceva de genu plus vopsitul sau colantul pe care il aplici dupa

ufo_g3GT 21-09-07 15:24

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
salut.Asta ma intereseaza si pe mine.Am un golf 3 gt din 97.Vreau sa ii prelungesc si eu capota peste faruri si as vrea sa o fac singur.Daca ati mai facut vreunul asa sau daca stiti in bucuresti pe cineva care face va sunt recunoscator sa imi dati detalii.Ms mult.

2FAST 21-09-07 15:28

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Quote:

Originally Posted by ufo_g3GT (Post 1111835)
salut.Asta ma intereseaza si pe mine.Am un golf 3 gt din 97.Vreau sa ii prelungesc si eu capota peste faruri si as vrea sa o fac singur.Daca ati mai facut vreunul asa sau daca stiti in bucuresti pe cineva care face va sunt recunoscator sa imi dati detalii.Ms mult.

iti pot prelungi eu capota prelungirea se face din fibra de sticla da-mi un pm sau uite id meu de mess rodeast69ro daca te intereseaza

ufo_g3GT 21-09-07 15:35

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
sunt poze cu masina pe profilul meu daca vreti sa o vedeti :D

ufo_g3GT 21-09-07 15:36

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
https://forum.4tuning.ro/vbimghost.ph...img&imgid=8297



deci astept sfaturile voastre in legatura cu grila si capota prelungita :D

P_C_D 21-09-07 15:45

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
Quote:

Originally Posted by ufo_g3GT (Post 1111847)
https://forum.4tuning.ro/vbimghost.ph...img&imgid=8297



deci astept sfaturile voastre in legatura cu grila si capota prelungita :D

https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/29139-mk-3-1-8-gt/page-6.html uitat-te putin aici sa vezi cam cum arata cu capota prelungita si masca schimbata , sa-ti faci o idee.

ufo_g3GT 21-09-07 17:46

Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
 
smecher golfuletu tau :P.Mai am de tras pana il fac si eu asa.Oricum merita.Ai si vopsit capota dupa nu?Colantul e o idee buna?Sau tot vopseaua e sfanta...nu stiu ce sa cred.


p.s merci pt ajutor ;)


All times are GMT +2. The time now is 06:17.

- Copyright 2026 4Tuning