![]() |
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Nu man nu e exfoliata.E doar murdara de la ploile astea de 5 minute si mult praf.O spal si peste cateva ore e la fel.Asta e tara noastra cu are proaspat si f curata.
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
1 Attachment(s)
Fratilor de unde gasesc sa cumpar si eu farurile astea ???
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
[QUOTE=CJ-01-WOB;658308]
am gasit un mk3 interesant dpdv estetic .. : https://forum.4tuning.ro/showpost.php...0&postcount=89 Golful e din romania sau din afara ??....ca imi place ideea cu "lambo doors" ;) |
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Extern of course!
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Quote:
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
[QUOTE=derby-iasi;938480]
Quote:
mie imi place ideea cu stopurile bad boy look8) |
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
sal!se face usor prelungirea capotei peste faruri?ma intereseaza la un seat ibiza 2004 sau passat.2002 ptr ai da un bad boy look. .am vazut la alte modele de autoturisme si mi-a placut ,dar la seat nu am vazut deloc!ce ma sfatuiti?
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Salutari la toti! Cine stie unde pot gasi piese de la Wolfsburg Edition pentru JETTA IV...
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Quote:
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
salut.Asta ma intereseaza si pe mine.Am un golf 3 gt din 97.Vreau sa ii prelungesc si eu capota peste faruri si as vrea sa o fac singur.Daca ati mai facut vreunul asa sau daca stiti in bucuresti pe cineva care face va sunt recunoscator sa imi dati detalii.Ms mult.
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Quote:
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
sunt poze cu masina pe profilul meu daca vreti sa o vedeti :D
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
https://forum.4tuning.ro/vbimghost.ph...img&imgid=8297
deci astept sfaturile voastre in legatura cu grila si capota prelungita :D |
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
Quote:
|
Re: Idei de tuning pt vw-urile noastre
smecher golfuletu tau :P.Mai am de tras pana il fac si eu asa.Oricum merita.Ai si vopsit capota dupa nu?Colantul e o idee buna?Sau tot vopseaua e sfanta...nu stiu ce sa cred.
p.s merci pt ajutor ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:17. |
- Copyright 2026 4Tuning