Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

EvLSant0S 07-12-04 12:00

bine asta e doar parerea ta proprie si personala.. nu multi sunt de acord cu tine..

alexutzu 07-12-04 12:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT



replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici

NSL_Doru 07-12-04 13:10

BRAVO !!!
 
No Speed Limit la inaltime ca de fiecare data ! Felicitari baieti ! Bravo ! Succes si trupei cu noul videoclip !

P.S.:Oare nu mai exista topic pe acest forum astfel incat sa nu mai scoateti atatea intrigi si barfe ? Ce rost isi au toate aceste certuri si posturi total aiurea ??? :evil:

bobbyadr 07-12-04 13:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT



replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici


DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat

si cu asta am terminat,ca nu am cu cine...

alexutzu 07-12-04 14:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT



replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici


DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat

si cu asta am terminat,ca nu am cu cine...


FOARTE BINE CA AI TERMINAT CA DEJA NE PLICTISISEM DE TINE ASA CA MAI BINE DU-TE TU PRIN BRASOV PE MUNTI SI LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)

Bogdan_16v 07-12-04 17:00

Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...

steph 07-12-04 18:06

da ce figuri aveau fetitzele alea 2 in cap ...

MC Mate 07-12-04 18:21

Figuri si tarate aveau in cap.Dak erai prezent la filmare te strambai de ras,mai ales la fazele cu usa lui CRY si sapca lui HAI care a ajuns prin praf din prostia uneia din ele :)).

ZerO_CooL 07-12-04 18:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
EU NU INTELEG CE ESTE ASA DE LAUDAT,NU AM VAZUT NIMIK SPECTACULOS,LA NOI IN ORAS TOTI TIGANII POSESORI DE MASINI TRACTIUNE SPATE FAC ASA CEVA(UZEAZA MASINA)

CRED CA ERA MAI INTERESANT SA POZATI FETELE SI ATAT :lol:

Daca asta e parerea ta, eu cred ca nu ai ce cauta pe acest forum.

LKS 07-12-04 19:02

Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine :D ....shi cam atat

F_L_R 07-12-04 19:03

-Se face ceva pentru promovarea acestui stil de viata.
-Pentru multi acestea sunt doar imagini frumoase , puteti fii si voi candva in aceste imagini.
-Acei oameni sunt cu adevarat pasionati , nu spun ca sunt singurii dar fiecare i-si are locul lui.
-Este un mic prilej sa aratam ce putem , siunt sigur ca daca as avea ocazia as face in fiecare zii ceva!!!!
-Bafta oameni buni!!!!

TNos 07-12-04 19:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LKS\"
Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine :D ....shi cam atat

poate pt tine nu e cine stie ce...tu poate traiesti 2f2f...in vise....dar aia este viata multora dintre noi...in putinul in care a fost descris acolo...

bobbyadr 07-12-04 19:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...


in sfarsit cineva care a inteles exact ce trebuie,normal daca ma uit mai atent are 22 ani,restul care sunt contra si sunt \"tari\" au max 18 ani deci este de inteles :lol: de ce numai ei....

ca sa folosesc cuvintele aceluias \"rege al soselelor\" :\"LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)\"bravo tata la 18 ani esti cel mai tare,dar la chestii de incepator si asta te deranjaza

a fi \"bun\" la varsta ta e cam riscant si nu este bine

Ali G 07-12-04 21:04

Bah nu va mai certatiz atat lasa-ti faptele sa vb filmul a iesit frumos \"dupa parerea mea\" !!! cred ca nu au rost discutiile astea !

alexutzu 07-12-04 21:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...


in sfarsit cineva care a inteles exact ce trebuie,normal daca ma uit mai atent are 22 ani,restul care sunt contra si sunt \"tari\" au max 18 ani deci este de inteles :lol: de ce numai ei....

ca sa folosesc cuvintele aceluias \"rege al soselelor\" :\"LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)\"bravo tata la 18 ani esti cel mai tare,dar la chestii de incepator si asta te deranjaza

a fi \"bun\" la varsta ta e cam riscant si nu este bine



cand am scris asta bai tarate nu ma refeream la mine in mod special, desteptule si maturule care esti ma refeream la clubul respectiv din videoclip


a, si inca ceva eu nu am scris mai sus ca sunt toti veterani, eu ma refeream la CRY ca e unul dintre veterani, oameni buni cititi mai cu atentie scrisul, nu va mai grabiti sa cititi!


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning