![]() |
bine asta e doar parerea ta proprie si personala.. nu multi sunt de acord cu tine..
|
Re:
Quote:
replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici |
BRAVO !!!
No Speed Limit la inaltime ca de fiecare data ! Felicitari baieti ! Bravo ! Succes si trupei cu noul videoclip !
P.S.:Oare nu mai exista topic pe acest forum astfel incat sa nu mai scoateti atatea intrigi si barfe ? Ce rost isi au toate aceste certuri si posturi total aiurea ??? :evil: |
Re:
Quote:
DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat si cu asta am terminat,ca nu am cu cine... |
Re:
Quote:
FOARTE BINE CA AI TERMINAT CA DEJA NE PLICTISISEM DE TINE ASA CA MAI BINE DU-TE TU PRIN BRASOV PE MUNTI SI LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....) |
Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea. Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu. Plus ca putina modestie nu strica niciodata... |
da ce figuri aveau fetitzele alea 2 in cap ...
|
Figuri si tarate aveau in cap.Dak erai prezent la filmare te strambai de ras,mai ales la fazele cu usa lui CRY si sapca lui HAI care a ajuns prin praf din prostia uneia din ele :)).
|
Re:
Quote:
|
Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine :D ....shi cam atat
|
-Se face ceva pentru promovarea acestui stil de viata.
-Pentru multi acestea sunt doar imagini frumoase , puteti fii si voi candva in aceste imagini. -Acei oameni sunt cu adevarat pasionati , nu spun ca sunt singurii dar fiecare i-si are locul lui. -Este un mic prilej sa aratam ce putem , siunt sigur ca daca as avea ocazia as face in fiecare zii ceva!!!! -Bafta oameni buni!!!! |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
in sfarsit cineva care a inteles exact ce trebuie,normal daca ma uit mai atent are 22 ani,restul care sunt contra si sunt \"tari\" au max 18 ani deci este de inteles :lol: de ce numai ei.... ca sa folosesc cuvintele aceluias \"rege al soselelor\" :\"LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)\"bravo tata la 18 ani esti cel mai tare,dar la chestii de incepator si asta te deranjaza a fi \"bun\" la varsta ta e cam riscant si nu este bine |
Bah nu va mai certatiz atat lasa-ti faptele sa vb filmul a iesit frumos \"dupa parerea mea\" !!! cred ca nu au rost discutiile astea !
|
Re:
Quote:
cand am scris asta bai tarate nu ma refeream la mine in mod special, desteptule si maturule care esti ma refeream la clubul respectiv din videoclip a, si inca ceva eu nu am scris mai sus ca sunt toti veterani, eu ma refeream la CRY ca e unul dintre veterani, oameni buni cititi mai cu atentie scrisul, nu va mai grabiti sa cititi! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning