Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Kitch-uri made in SM (https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html)

A2racer(Ovi) 05-03-07 17:52

Re: Kitch-uri made in SM
 
E la pagina 8

bmw_fear 11-03-07 14:33

Re: Kitch-uri made in SM
 
2 Attachment(s)
:)) toate dumele inscrise pe dacia asta....renault...GTI..berlina...lanturi ...::D :D :D

holdo 11-03-07 18:12

Re: Kitch-uri made in SM
 
ce sa zic :)

raul_rebelul2005 12-03-07 11:21

Re: Kitch-uri made in SM
 
ai de capu meu....asta ii de show cred:):)....ce de buline are pe capace si bara spate:):)...

marcelcrisan 12-03-07 11:23

Re: Kitch-uri made in SM
 
iti dai seama ca in sat la el ii un baiat de gasca nuu?poate ii rebelu satului

bmw_fear 12-03-07 13:22

Re: Kitch-uri made in SM
 
ii campion pe sate cu bestia lui...:)))=)))=)))

toyoman 18-03-07 21:17

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 792107)
:)) toate dumele inscrise pe dacia asta....renault...GTI..berlina...lanturi ...::D :D :D

.........pai, inscriptia cu Renault ii aduce un plus de 20 cai, cea cu GTI inca 50 plus inca 50 din fabrica, sa va vad cine face o liniuta cu el? :):):):):)
plus ca de cind o pus abtibildu' cu Berlina omu' sta mai comod in ea si i se pare ca are spatiu mai mult......

nwl_dredd 18-03-07 22:01

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 804991)
.........pai, inscriptia cu Renault ii aduce un plus de 20 cai, cea cu GTI inca 50 plus inca 50 din fabrica, sa va vad cine face o liniuta cu el? :):):):):)
plus ca de cind o pus abtibildu' cu Berlina omu' sta mai comod in ea si i se pare ca are spatiu mai mult......

eu zic ca oricine din sar pune cu masina aia si eu cu bitza:)

k&aTng 21-03-07 11:08

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by A2racer(Ovi) (Post 779110)
Oltcitu albastru este al meu si dupa mine arata si merge chiar foarte bine, doar ca inca nu e gata, ca de obicei problema banilor, legat de jante, nu o sa ii pun jante ci capace, asta e, nu vreau sa dau 600E pe jante si cauciucuri, cel putin nu acuma. Poze cu oltcitu sant la masinile si userii nostrii, normal ca arata mai bine cu jante, telescoape sport si lasata mai jos cu vreo 10 cm, dar ,,drumurile noastre toate" nu imi permit, nu vreau sa imi las spoilerul prin nu stiu ce groapa, iar citch, oricum, din orice unghi ma uit la ea, nu e.

Nu te lasa! Ai facut treaba buna,continua tot asa! Noi iti apreciem munca,stim ce usor e sa vorbesti si ce greu e sa taci si sa faci! Bafta in continuare!

bmw_fear 26-03-07 18:01

Re: Kitch-uri made in SM
 
dacia... ,,powerd by M"

bmw_fear 26-03-07 18:02

Re: Kitch-uri made in SM
 
2 Attachment(s)
............

Snoopy 26-03-07 20:28

Re: Kitch-uri made in SM
 
.....da da celebrul M :lol:

Spark 21-04-07 13:29

Re: Kitch-uri made in SM
 
3 Attachment(s)
o dacie "modernizata"

Spark 21-04-07 13:30

Re: Kitch-uri made in SM
 
2 Attachment(s)
si bineinteles ... clasicele spinnere ;)

danny19_sm 21-04-07 14:08

Re: Kitch-uri made in SM
 
dada spinerele alea is mortale sa mor eu ...... zici ca is palarii de alea cu elice in varf ca si in desene :))......


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning