Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   nu sunt hotarat ce sa fac (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/280934-hotarat-fac.html)

IS-02-VGE 08-10-11 18:00

Re: nu sunt hotarat ce sa fac
 
se va vedea...e posibil sa pice din cauza ca tocmai m-am angajat la bras trucks,sa vad care e treaba acolo daca e bine asta ee


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning