![]() |
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
Revin cu detalii. Taxa a fost 65 de milioane ,am procesul pe rol castigat in prima faza, insa au facut recurs,ceea ce imi convine, cu cat ii iau mai tarziu cu atat iau mai multi (se adauga dobanda la bani ).
|
Re: Taxa ?!
Salutare , si eu am un Golf 3 din 92 motor 1.9 GTD Euro 2 cu aer conditionat si filtru particule . Taxa ma ajunge cam 1500-1700 Euro si nu este rentabil deloc din moment ce am dat 1500 pe masina . Eu fiind din constanta ma tine procesul cam 6 luni pentru inmatriculare si la tulcea stai maxim 3 luni si iti vin actele , numerele tot . Alte Solutii nu mai sunt ?
|
Re: Taxa ?!
Sigur ai filtru de particule la Golf 3 din `92 :D
|
Re: Taxa ?!
asteptati publicarea legii de anulare a taxei in Monitorul Oficial si inmatriculati masinile fara taxa pana la 1 ian, cand va intra noua taxa de Mediu.
|
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning