Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/277678-bmw-e30-325t-65-laf-astept-provocari-pinan-500hp.html)

LAFv8 29-09-11 07:28

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Andreea13 (Post 4612784)
IE greu cu orgoliile astea....

bai fratiilo terminativa cu inteligentza asta scrisa si corectata doar in fata calculatorului .aici sunt doar provocari cu baieti care au masini nu cu toti astia inteligenti pe tastatura,vedetiva de treaba voastra ca nu am vb urat la nimeni.dupa voi cum ati vrea sa fiu corect inteles si sa scr aici la provocari?vrei sa te dai cu mineeee.stati dracu linistiti in banca voastra.

Iulian GTO 29-09-11 07:31

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Ce timpi scoti pe 0-402m,de zici ca spulberi ?

kimi 29-09-11 07:41

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Iulian GTO (Post 4612944)
Ce timpi scoti pe 0-402m,de zici ca spulberi ?

Cred ca la anu nu vor mai exista curse noaptea..Ne vom vedea in Victoriei cu bonurile in buzunar, si care are cel mai mic timp castiga....

LAF e de moda veche, ca si mine ca si multi altii..Cine trece primul linia de sosire a castigat...

Iulian GTO 29-09-11 07:50

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Nu inteleg de ce toata lumea a luat foc,eu doar am lansat provocarea din simplu mod ca am mai lucrat la masina si vroiam cum stau fata de o masina puternica si bine cotata!Daca e ne dam asa cum sunt cei "de moda veche"...La Verde de la semafor si cine trece primul da o bere!!!:D

kimi 29-09-11 07:58

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Iulian GTO (Post 4612974)
Nu inteleg de ce toata lumea a luat foc,eu doar am lansat provocarea din simplu mod ca am mai lucrat la masina si vroiam cum stau fata de o masina puternica si bine cotata!Daca e ne dam asa cum sunt cei "de moda veche"...La Verde de la semafor si cine trece primul da o bere!!!:D

Iulica eu nu am luat foc, ca nu am de ce..Nu am o masina cu care sa ma pot pune langa unu din voi la start..Chestia cu timpii ma scoate din minti atata tot..

Asta cu berea merge..Daca e pot pierde si eu o bere in favoarea ta :lol::lol::lol:

LAFv8 29-09-11 11:19

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Iulian GTO (Post 4612974)
Nu inteleg de ce toata lumea a luat foc,eu doar am lansat provocarea din simplu mod ca am mai lucrat la masina si vroiam cum stau fata de o masina puternica si bine cotata!Daca e ne dam asa cum sunt cei "de moda veche"...La Verde de la semafor si cine trece primul da o bere!!!:D

da iulik ne dam si la semafor,dar daca ai mai facut ceva la masina nu prea poti sa-ti dai seama de dif ca nici masina mea nu mai este de 12,6.finca atunci la tulcea cand am scos timpu asta eram cu prob ,turbina mie imi facea la 5000boost si la 6,300 imi taia injectia simi mai dadea drumu la 5000ture,deci acum este si la mine sper o dif buna finca am lucrat mult mai mult la ia si trag si eu sperante la mai bine.asta nu inseamna ca nu-ti accept provocarea ,nu vezi ca lumea provocarea asta o ia de mahala:lol: si vorba asta nu este de rau este ptr provocare ,TE SPULBER DIN ORICE POZITIE:lol:))))hai sa vedem care da berea;)

LAFv8 29-09-11 11:27

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 4612992)
Iulica eu nu am luat foc, ca nu am de ce..Nu am o masina cu care sa ma pot pune langa unu din voi la start..Chestia cu timpii ma scoate din minti atata tot..

Asta cu berea merge..Daca e pot pierde si eu o bere in favoarea ta :lol::lol::lol:

nici eu nu am fost obijnuit cu timpi finca tot timpul am fost pe a2.da mi-sa parut o super treaba ceva mult mai marfa adica evoluam si noi:lol:deci trb sa ne obijnuim cu viitorul ptr drag racing:lol:

LAFv8 29-09-11 11:30

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Iulian GTO (Post 4612944)
Ce timpi scoti pe 0-402m,de zici ca spulberi ?

deci cu prob care ti-am scr mai jos am scos 12,6. u la ce timp te astepti ca scoti? ne dam la fel full slik si gol :twisted:

scorpio GL 29-09-11 16:56

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Dupa cum banuiam a incurcat LAF-ii .Iulian se referea la LAF-ul negru care sta la el in cartier. Oricum nu conteaza si ramane in picioare provocarea.Tot 12,6 a scos si el, numai ca la Arad.

LAFv8 29-09-11 20:36

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by scorpio GL (Post 4614017)
Dupa cum banuiam a incurcat LAF-ii .Iulian se referea la LAF-ul negru care sta la el in cartier. Oricum nu conteaza si ramane in picioare provocarea.Tot 12,6 a scos si el, numai ca la Arad.

da ma nui nici o problema sa terminam cu rautatile:D
on topic: provocarea ramane in picioare, ne vedem la tulcea!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning