Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
Quote:
Originally Posted by Iulian GTO
(Post 4612974)
Nu inteleg de ce toata lumea a luat foc,eu doar am lansat provocarea din simplu mod ca am mai lucrat la masina si vroiam cum stau fata de o masina puternica si bine cotata!Daca e ne dam asa cum sunt cei "de moda veche"...La Verde de la semafor si cine trece primul da o bere!!!:D
|
da iulik ne dam si la semafor,dar daca ai mai facut ceva la masina nu prea poti sa-ti dai seama de dif ca nici masina mea nu mai este de 12,6.finca atunci la tulcea cand am scos timpu asta eram cu prob ,turbina mie imi facea la 5000boost si la 6,300 imi taia injectia simi mai dadea drumu la 5000ture,deci acum este si la mine sper o dif buna finca am lucrat mult mai mult la ia si trag si eu sperante la mai bine.asta nu inseamna ca nu-ti accept provocarea ,nu vezi ca lumea provocarea asta o ia de mahala:lol: si vorba asta nu este de rau este ptr provocare ,TE SPULBER DIN ORICE POZITIE:lol:))))hai sa vedem care da berea;)
|