![]() |
Zi-mi si mie care-i legatura kit-carului cu Lotus... :wink:
|
iti dau logul .. sa vezi care-i treaba ;)
|
Poate ne lamuresti si pe noi ceilalti, mai amaratzi, ce legatura are sula cu prefectura(adica o exotica belgiana motorizata V6 Alfa Romeo cu o reprezentanta Lotus).
|
chiar ca nu vad legatura..ce logo si ce reprezentanta lotus?
explica, plz !!! |
Re:
Quote:
Alta explicatie eu nu gasesc. Pentru lamuriri, folositi cu incredere functia Search :wink: |
nu te lamuresc deloc bogdane , crezi ce vrei , si-a luat-o de fitze si cu asta basta ;) bine ?
|
Era doar o curiozitate, pe care n-o aveam doar eu, insa merci frumos pt lamurire, arunci o afirmatie si o lasi in pom...n-ar fi prima oara...
Gabi, poate asa e, sau poate nu... http://www.gilletvertigo.com/frb/history.htm ... http://www.chez.com/gillet/fmain.htm ...ma intreb cati din Ro ar cumpara asa ceva...porneste de la peste 100.000 E... |
\"norocos ca tata a luat un lotus si un gillet, pt ca vrea sa deschida reprezentanta lotus.........\" mai mult nu dau din log.... asta e , crezi ce vrei... lamurit ?
|
ale_maxx in 2,3 sec nu stiu cum e dar am fost cu masina ce prinde 4,1 si nu am cuvinte sa explic cum a fost
|
Asta prinde in 3,9 secunde suta... Pt ca are 700 kg si un motor de Cosworth parca de 300 si ceva...
|
250 cp , 700 de kg ;)
|
Corect. Cel de 300 cp este optional pt 67000 Franci in plus.
|
Masina asta este una dintre cele mai exotice masini care au calcat pe meleagurile noastre. Am vazut-o si eu acum 1 an pe Dorobanti si am uitat de trafic si de faptul ca eram la volan. In plus am ramas toata ziua blocat ca nu stiam ce marca este. :shock: Pe atunci credeam ca am vazut un Marcos. Cred ca proprietarul a trait o senzatie extrema de placere cand a vazut prima oara masina asta si cand a avut ocazia a cumparat-o fara sa se gandeasca la drumuri, la lume la costuri. Asa ceva iti iei pentru sufletul tau, nu ca sa te dai mare. Poate intr-o zi o sa se rataceasca proprietarul si pe la cursele legale sa ne minunam si noi de ce poate o masina ca asta.
|
Re:
Quote:
|
este si de cosworth, crede-ma... scrie chiar pe un site la care ai dat tu link.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:20. |
- Copyright 2026 4Tuning