![]() |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
cand e si unde e urmatoarea intalnire
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Ma Fratilor, Ce A Fost In Parcare A Fost Cum A Mai Fost, Dar Restul, A Lasat D Edorit. Alta Data Poate Va Iese Mai Bine
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
faza cu masa, e o alta treaba vine pusa la punct. nu stiu la cati le-a convenit ca a dat 50 ron pe masa, dar ma rog, asta e alta treaba. eu stiu ce si cand sa laud. dar stiu sa si critic |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
nota si asa umflata.
scaunele si mesele mi le-am luat singur din sala, iar despre masa, mananc ce vreau, cand vreau, unde vreau. coloana am ratat-o mai multa masini, deci ........ organizational, totul a mers bine pana s-a iesit din parcare. dar, gata, ce a fost a fost, cu bune si rele, asteptam urmatorul oras, urmatorul eveniment |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
E urat sa aruncati cu noroi ...
Sa ma scuzi dar daca coloana nu a iesit bine ... Desi eu unu chiar nu ma asteptam de la un ajutor de la politie ... chiar au fost super ... au fost politisti la toate intersectiile ... ceea ce eu zic ca este mare lucru ... pentru o banala intalnire ... Eu cand am fost la curse la buzau ... cursa organizata impreuna cu primaria, inscrierea a fost intr-un loc, urmand sa ne deplasam in coloana oficiala la locul cursei ... a fost o masina de politia care a luat-o inainte ... si dupa a ajuns la cursa care cum a reusit Daca te-ai pierdut de coloana ... ce sa zic ... nu stiu cum ai reusit cand era o coloana atat de mare ... chiar sa vrei nu te puteai pierde, da ai reusit o performanta ... bravo ;) Si cu masa ... sa spunem ca a fost umflata ... dar asta nu a fost in nici un caz vina organizatorilor ... Nu mai vreau sa spun mai mult pt ca nu vreau sa se ajunga la cearta... Asteptam sa organizati si voi ... sa invatati din greselile dar si din plusuri de la bacau si iasi ... bafta |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
da da da... bulangiul ala de la crazy drivers de la bacau e vinovat, ce-i drept, trebuia sa ma lupt cu militianul sa nu dea drumul la toate rabele in coloana :p
nu vreti sa incetati discutia asta? nu de alta, dar sunt lucruri pe care nu le poti prevede sau controla in totalitate, nici tu nici altcineva cred ca la cat de multi bani pe bilete s-au incasat de la vizitatori si participanti rezultatele sunt mai mult decat multumitoare.... a fost un eveniment cu cheltuieli pentru organizatori, dar fara taxe pentru nimeni, asta vreau sa subliniez... |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
hai ca te vad zeflemist si nu ma mai complic. lasa ca data viitoare o sa veniti numai voi aia din anonimus, cu masinile voastre cu "cai".
daca voua v-a placut, bine, da' mai intrebati si pe altii si o sa va zica cam ce v-am spus si eu. |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Fratilor,
Stati linistiti! E normal sa existe mici dispute privind orice aspecte. A fost primul eveniment de acest fel din Bacau, ca si cel de la Iasi, si e greu sa multumesti pe toata lumea. Important este ca nu cred ca s-a realizat scopul initial si declarat: acela de a ne cunoste intre noi, membrii comunitatilor auto din orasele invitate. Lumea a fost mai preocupata sa-si lase masina admirata de "civili" decit sa umble printre "copasionati". Tot pe orase s-a stat, ca "fiecare la scara lui", in afara de citiva care se cunosteau, ori de pe 4tuning, ori din alte imprejurari. Pacat ca oamenii au facut totusi eforturi sa vina de la "citiva" Km fara sa cistige ceva: legatura cu ceilalti. Nici la Iasi, pe 22 octombrie, nu a fost mare lucru, in schimb, fiindca au fost mai putine masini, treaba a fost mai relaxata, ne-am descurcat mai usor in trafic, fara ajutorul politiei. Asa ca totul, si atunci, si acum, a tinut de oportunitati. Sint convins ca toata lumea, inclusiv (sau cu precadere) bacauanii (respectiv, iesenii, pe 22 octombrie) au avut cele mai bune intentii. Nu avem decit sa invatam ceva... totusi... ca sa nu fi pierdut nimeni timpul degeaba. Celelalte subiecte de discutie sint doar lesturi care ne indeparteaza de subiectul principal. Salut! |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Mie unu mi`a placut cum a ieshit.....mai ales cand au venit cei de la anonymous din bucuresti.....coloana a fost super.Singurul lucru de care imi pare rau e k nu am mers la magura k nu am stiut k va ducetzi acolo.Cum am mai spus...am intrebat niste baietzi de la anonymous shi au zis k nu stiu unde merg....:( . app: Felicitari organizatorilor :D
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Se comenteaza aiurea..Cine crede ca e usor sa strangi cateva zeci de masini si de motociclete nu prea gandeste..Au fost eforturi destul de mari si umbaltura multa si fiecare a dat ce a putut mai bun din el..Felicitari Bacaului si meritul cel mai mare il au cei care au venit din alte orase si care au trecut prin multe porcarii pana au ajuns la Bc..Felicitari la toata lumea..Sa speram ca acesta este doar inceputul..
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Am stat cu un morcov, sa nu ajung acasa cu masina zgariata de vre'un "prieten" de al meu de prin Bacau ... Si la magura unde ar fi trebuit sa ne cunoastem poate mai bine ... a fost iar harababura pt ca nu se astepta nimeni la chiar atata lume ... ati vazut si voi ca s-a umplut tot restaurantul ... si cei de la restaurant erau suparati ca nu mai aveau sa manance clientii hotelului :lol: (si au mai fost si japcari la nota de plata ...) Nu a iesit totul perfect si nu cred ca zice nimeni asta ... dar organizatorii s-au straduit din rasputeri, au muncit mult pt asta ... si eu zic ca au fost multe plusuri ... si la urmatoarele intalniri o sa fie mai bine... :D |
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning