Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Nume club - sugestii (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/27064-nume-club-sugestii.html)

sas-gl 15-11-06 20:57

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 623839)
Pai de asta cer oamenilor sa imi trimita un mail cu datele de contact la cei care vor sa intre in club, pentru ca, se pare, pentru unii e prea greu si atat.
Sa ne intalnim? Astep mail de la tine cu datele solicitate. Apoi ne vom intalni, cei care vor sa faca parte din club.

--am trimis sper ca le-ai primit

TazzY 15-11-06 22:07

Re: Nume club - sugestii
 
Propo.. Tu cine esti ? :bat:

sas-gl 16-11-06 05:28

Re: Nume club - sugestii
 
un viitor membru al clubului:D

Alkatraz 16-11-06 16:08

Re: Nume club - sugestii
 
@TazzY ce iei omul asa tare din prima ... vrei sa se sperie ....:D

alex_g 16-11-06 20:47

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by frozzen (Post 619911)
daca imi dati voie poate va ajut si eu cu ceva nume;)
Road Runners

Casca bine ochii si vezi ca acest club e infiintat de mult in TM.

Azerty 18-11-06 18:26

Re: Nume club - sugestii
 
Sambata 25.11.2006, ora 12:00, la elice pe faleza, intalnire pentru a stabili numele clubului.
Astept de la membrii carora nu le convine data/ora/locatia eventualele propuneri de decalare.

Azerty 18-11-06 18:32

Re: Nume club - sugestii
 
Un alt nume:
Storm Riders
Avem si theme-song: Doors-Riders Of The Storm
???

Alkatraz 18-11-06 20:46

Re: Nume club - sugestii
 
Asta-i man ... Ai nimerit-o ... Si numele misto si melodia care se imbina ca o manusa ...

MauS 18-11-06 21:08

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 627887)
Un alt nume:
Storm Riders
Avem si theme-song: Doors-Riders Of The Storm
???

Sau Snoop Dogg....;)

Azerty 19-11-06 07:25

Re: Nume club - sugestii
 
corect
sau varianta cu Snoop Dog

TazzY 19-11-06 09:23

Re: Nume club - sugestii
 
Dap... Merge.. :)

Alkatraz 19-11-06 12:03

Re: Nume club - sugestii
 
Eu nu am decat varianta Snoop Dogg feat. The Doors - Riders On The Storm.

MauS 19-11-06 15:17

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Alkatraz (Post 628552)
Eu nu am decat varianta Snoop Dogg feat. The Doors - Riders On The Storm.

Da.... dar cred ca ai si DC++

Alkatraz 19-11-06 19:05

Re: Nume club - sugestii
 
Am si DC++ dar nu am cautat-o pentru ca o am pe asta si imi imaginez ca nu e o mare diferenta intre ele ....

perikolos 19-11-06 23:14

Re: Nume club - sugestii
 
dintre toti membrii acestui viitor club nu cred ca sunt mai mult de 3-4 care s-au dat vreo data.... la ilegale sau legale .... asa ca parerea mea este ca acesti membri sa propuna numele..... asha cum eu shi underground.... care suntem intre cei mai constanti participantzi am vrea acelasi nume care a fost propus prima data.... UNDERGROUND RACING CREW... shi asta pt. ca la legalele din gl, la cele din braila shi la ultima de la buzau au fost participantzi care au avut nishte mici logouri cu acest nume..... deci cat de cat are o vechime....


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning