![]() |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Eu cred ca totzi visam sa ne plimbam pe strazi asfaltate curate frumoase marcat ..... da nimeni nu shtie cand va fia asta:(
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
iar asta nu se va intimpla din pacate NICIODATA !!! :rolleyes2 |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Daca trebue sa ashteptam sa dispara tziganii de la noi din tzara......... atunci e nasol :(
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
LOL Nk e buna rua masina aiai ptr Romania da la cum se fak la noi strazile nici macar aiia nu o sa reziste mai mult de 2 ani:lol: :lol: :lol: :lol: :D
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Haha Oricum man akuma e bin k putem iesi din tara cu buletinu k dak e curse ne deplasam in Bulgaria k facem 3 , 4 ore si facem akolo si dupa ne intoarcem akasa :lol:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
2 Attachment(s)
are un prieten de al meu, Nissan Navara, cel din poza, shi e super multzumit d ea.. la gropile din buc... adevarul k e cam maricica, da te obishnuieshti cu ea :)
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
NK man acuma sa o zicem pe aia dreapta uite sunt o mie de cazuri cand oamenii conduc din alte tari pana la noi si nu e nici o groapa pe sosele si autostrazi da knd intri la noi in Romania faci slalom de zici k esti la concurs. Si pe aia dreapta nu ai vazut la noi o strada noua tine 1 an maxim dupa care arata la televizor cum apar gropi si de juma de metru in ele. ASTEA SUNT STRAZI :?: :?: :?: :?:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
eu unul pot sa confirm k in Ungaria, Austria, Cehia , Croatzia, Germania sunt drumuri mult mai bine!! am vizitat tzarile alea, shi am vazut cu ochii mei.. referitor la drum bun cu vechime mai mult d un an , cred k este A2, autostrada soarelui! :P |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Da ai foaerte mare dreptate autostrada soarelui nu a fost renovata dupa un an ca celelalte . Oricum si acolo sunt gropi si smoala de akolo dak ai rabdare intr-o ora poti sa decojesti vreo 50 de metri si iei si te duci si vinzi la kilogram.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
Bine yo intzeleg ca in UE is drumurile bune, tzarile ce au aderat de ceva vreme nu ca noi...... shi din cate shtiu yo Bulgaria a aderat o data cu noi..... Toata lumea shtie ca drumurile noastere in comparatie cu cele din tzarile UE cu experienta sunt de toata :oops: |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
:evil: :evil: Flamer are dreptate adica frate au aderat odata cu noi da ei chiar si asa au strazi mai bune ptr k la ei parlamentari nu fak k la noi din Bugetu ptr strazi de 10.000.000 . 9.500.000 sunt furati si 500.000 la strazi:evil: :evil:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning