![]() |
Re: Ceasuri BMW
upppppppppppppppppp!
|
Re: Ceasuri BMW
Sunt ceasuri pt. motor de M20, deci cine are BMW E34 fabricatie 1988 - 1990,benzina le poate achizitiona linistit.
|
Re: Ceasuri BMW
da, de la M20 sunt.
|
Re: Ceasuri BMW
upppppppppp!
|
Re: Ceasuri BMW
upppppppppppppppppp!
|
Re: Ceasuri BMW
uppppppppppppppppppppppppp!
|
Re: Ceasuri BMW
am un e30 din 85 cu motor de pisicuta din 95, se potrivesc ceasurile? eu nu am turometru am ceas pe bord...
|
Re: Ceasuri BMW
Pune o poza cu bordul tau. Teoretic merg, dar mai bine ne uitam de 2 ori.
|
Re: Ceasuri BMW
|
Re: Ceasuri BMW
50 EURO. Mi se pare mai mult decat de bun simt.
|
Re: Ceasuri BMW
upppppppppppppppppppp
|
Re: Ceasuri BMW
sus cu ele!
|
Re: Ceasuri BMW
up !up !up !up !up !up !up !up !up !up !
|
Re: Ceasuri BMW
up !up !up !up !up !up !up !up !up !up !
|
Re: Ceasuri BMW
up !up !up !up !up !up !up !up !up !up !
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning