| Madalin Zolti |
07-12-06 15:32 |
Re: dezamagit.....:((
Quote:
Originally Posted by mertan
(Post 623242)
sa stii ca nu e kich... e ceva super frumos... dar sa aibe botul total de e46... nu elemente din e36 combinate cu e46...
|
foarte tare ideea. O sa iasa ceva super tare
|