Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Sportul cu balonul rotund ! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/26482-sportul-balonul-rotund.html)

TEKIN 16-11-06 13:29

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by RCS. (Post 625004)
dar mingea e rotunda

serios bah nu mai spune.....eu nu stiam

RCS. 16-11-06 18:13

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 625046)
serios bah nu mai spune.....eu nu stiam

Nah lasa mah ca acuma sti...mai bine mai tarziu decat niciodata.

ar 79 dix 16-11-06 21:53

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by exit0905 (Post 624787)
na bine....vroiam sa merg maine in tm dar am renuntat la idee. nu vreau sa imi sparga aia rotile, geamurile si sa se semneze cu cheia pe masina :D...astept sa treaca meciul de sambata si poate merg at ;))

eu am fost acuma seara in tm si nu mi sa intamplat nimic.
hai ca aia nu is chiar asa, numa la meci, sau in ziua meciului o sa fie mai nasol cu masina de arad.
HAI UTA! mama daca scot astia un rezultat bun, nici nu ma gandesc cum vin de la timi (varza).

Andre3y 18-11-06 08:06

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Pe ce canal difuseaza meciul UTA vs POIL ? Ca vreau si io sa ma uit :D Io zic ca le da Uta la Poli 2-0 :D

ar 79 dix 18-11-06 11:31

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by Andre3y (Post 627203)
Pe ce canal difuseaza meciul UTA vs POIL ? Ca vreau si io sa ma uit :D Io zic ca le da Uta la Poli 2-0 :D

pe antena 1, la 20-45"!
FORTZA UTA!
intr-o ora decolez spre timisoara, yupi! pana la 8 is mache si apoi cum mai vad meciu? nu mai conteaza, atmosfera o fii belea!

Andre3y 18-11-06 11:43

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by ar 79 dix (Post 627402)
pe antena 1, la 20-45"!
FORTZA UTA!
intr-o ora decolez spre timisoara, yupi! pana la 8 is mache si apoi cum mai vad meciu? nu mai conteaza, atmosfera o fii belea!

Si iara te aud duminica cine m-o pus sa beau atata :lol: :lol:
Spor la injurat Timisoreni :D sa injuri si din partea mea
Hai ca o fi bine bate uta :D speram :D
Drum Bun :D

RCS. 18-11-06 17:47

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
1 Attachment(s)
Incepe meciul cu poli si blonda asta nu are ce face...sta in fata Tv-ului..:twisted:

TEKIN 18-11-06 21:58

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
na cumva simtiti ???? 2-0

ar 79 dix 18-11-06 23:06

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 628127)
na cumva simtiti ???? 2-0

cum sa ne simtzim mai tekin? cu asa arbitrii chiori nu mai are rost sa jucam football! eu zic ca daca jucam 11 la 11 nu cred ca ne bateau.

BULLETTT 18-11-06 23:35

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 628127)
na cumva simtiti ???? 2-0

Pe mine ma doare la banana:D.....o cumparat albitrii grasu ala de la Poli.

RCS. 19-11-06 09:52

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Imi pare rau ca repriza secunda UTA a facut un joc mai bun decat in prima repriza si totusi a luat al doilea gol care ne-a terminat.Legat de eliminare eu unul tot nu am inteles care a fost motivul ce a stat la baza eliminarii jucaturului utist.In final trebuie sa recunoastem ca poli este o echipa mai buna decat UTA si sa asteptam returul cand eu unul sper ca UTA sa-si ia revansa. Asa ca ...HAI UTA ! ;)

ar 79 dix 19-11-06 11:25

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
motivul cred ca nu il stie nici arbitrul, dara noi!
da ce sa mai, am pierdut si asta e. am fost acolo pe stadion si numai eu stiu cum am scapat de o bataie zdravana.
se spune ca fuga ii rusinoasa, da ii mai sanatoasa. tovarasul meu cu care am fost are o urma de lantz pe picior destul de urata.
pacat ce se cred occidentali, dar nu sant nici pe jumate.
sa vina returul si ii astept la intrare in aradul nou, mama lor de dobitoci.

M..E POLI TIMISOARA!

RCS. 19-11-06 12:33

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
@ar79dix: suporterii timisoreni au avut un comportament care denota faptul ca sunt niste primate aflate in faza de inceput a evolutiei lor.Prin definitie primatele au un creier foarte dezvoltat dar la primatele timisorene faza cu existenta unui creier dezvoltat nu este valabila.:twisted:

Andre3y 19-11-06 12:41

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
Io chiar ma intreb de ce va inervati din cauza ca a pierdut UTA fotbalul asata e o mare prostie dupa mine ..se bat aia ca handicatapti fac ravagi am ***** io nu asa mai lasa spectatori pe teren tat distrug scaune ...produce batai..orcum is parareli jucatori...:lol: :lol: dau cu dreptun stangu :lol: A apropo RCS cica Sportul cu balonul rotund..nu ii nu-ma fotbalul ii si tenisu,golfu,polo,voleiu,bascketul,hambalul :lol: si orcum nu are legatura cu Tuningul..:lol: :lol:

RCS. 19-11-06 12:56

Re: Sportul cu balonul rotund !
 
@andre3y:next level


All times are GMT +2. The time now is 05:52.

- Copyright 2024 4Tuning