Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 21.11.2004 (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004.html)
-   -   poze si filme (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004/2645-poze-filme.html)

Gabi 22-11-04 19:52

Mie-mi merge perfect filmul. Prima data cand l-am vazut am crezut ca vantul a belit imaginea. Azi s-a vazut bine, acelasi film, downloadat azinoapte.

NSL_Doru 24-11-04 23:21

9 Attachment(s)
Am atasat si eu cateva poze care le-am facut la Baneasa...sper sa va placa! :lol:

NSL_Doru 24-11-04 23:23

1 Attachment(s)
Apropo ... RESPECT WRC !!! :peace:

tng 25-11-04 17:32

6 Attachment(s)
Numa' tu...? :P :arrow:

heppea2003 26-11-04 19:51

Da bu am vazut decat un singur film de la PRO TV!!! Vroiam sa mai aud o data cielolul ala argintiu!!! Bele tare mashini shi mai ales sunetul!!! :shock:

teddy 26-11-04 21:37

tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface

cr0n0s 27-11-04 08:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"teddy\"
tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface

no offence dar asta sa o crezi tu...

x-28-TRA 27-11-04 09:02

e chiar frumos rx8 si cealalta masina portocalie

Hondarul 27-11-04 09:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"teddy\"
tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface

Poate ca omul se refera ca-i aduce aminte de acele bluze de manelist cu dragon din Ieuropa, nu ???

Bogdan_16v 27-11-04 12:23

Cand vulpea n-ajunge la struguri, zice ca sunt acrii...

teddy 29-11-04 14:47

ha ha
tu daca ai avea rx8 i-ai pune \"vinyl\" dupa imprimee de pe camasi chinezesti din europa?
:lemon:
Bogdan_16v, bravo amice, ce vorbe intelepte mai stii?
:peace:

zetemte 01-12-04 10:44

FILMULETZ DE LA BANEASA MADE BY INSOMNIA!


http://insomnia.curse.ro/lr/weekend.avi


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning