![]() |
Mie-mi merge perfect filmul. Prima data cand l-am vazut am crezut ca vantul a belit imaginea. Azi s-a vazut bine, acelasi film, downloadat azinoapte.
|
9 Attachment(s)
Am atasat si eu cateva poze care le-am facut la Baneasa...sper sa va placa! :lol:
|
1 Attachment(s)
Apropo ... RESPECT WRC !!! :peace:
|
6 Attachment(s)
Numa' tu...? :P :arrow:
|
Da bu am vazut decat un singur film de la PRO TV!!! Vroiam sa mai aud o data cielolul ala argintiu!!! Bele tare mashini shi mai ales sunetul!!! :shock:
|
tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface
|
Re:
Quote:
|
e chiar frumos rx8 si cealalta masina portocalie
|
Re:
Quote:
|
Cand vulpea n-ajunge la struguri, zice ca sunt acrii...
|
ha ha
tu daca ai avea rx8 i-ai pune \"vinyl\" dupa imprimee de pe camasi chinezesti din europa? :lemon: Bogdan_16v, bravo amice, ce vorbe intelepte mai stii? :peace: |
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning