Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   \"Noi 2 Racing Club\" (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/2573-2-racing-club.html)

GReedY 17-11-04 23:08

U`re CRAZY ... hahahahhahahahaha :peace: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Eryka 17-11-04 23:47

bey... prea tare!!! tot asa fratilor!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Singurelu 17-11-04 23:51

am zis ca numai la fucultate vad dementzi..dar se vede..ca aici sunt mai multzi..si mai buni!

synkro 18-11-04 00:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"hotsauce\"
Si ce tre sa fac pentru a ma inscrie inspre club?

In urma numeroaselor solicitari de a inscrie noi membrii am solicitat din nou o sedinta a A.G.A.M.N.R.C . Din pacate restul membrilor,printre care si MORRO,nu au fost prezenti la aceasta sedinta,drept urmare si-au asumat fiecare cate o absenta nemotivata! Din fericire,in urma sedintei am ajuns la o intelegere cu membrii prezenti,si astfel ma ofer sa le raspund solicitantilor.

Draga hotsauce,din pacate Regulamentul ne interzice sa inscriem noi membri ( pentru noi REGULILE din REGULAMENT sunt REGULI ) insa , vom infiinta in curand un \"FAN CLUB N2Oi R.C.\" cu sediul in Bucuresti,in care vei putea fi fara nici un fel de problema membru,in schimbul unei sume modice de 30 EURO/luna.

De asemenea am primit un fax pe adresa sediului nostru de pe yahoo messenger de la alt candidat care se autointituleaza greddy,si sper ca prin comunicatul de mai sus sa ii raspund si lui la cerea depusa pentru conducere.Citez cererea:\"vreau si eu sa ma inscriu in club\" am inkeiat citatul.

\"Fan Clubul N2Oi R.C.\" va fi functional din data pe care o vom hotara in consiliu,urmand ca ulterior sa facem publica o lista cu avantaje,privilegii,conditii si nu in ultimul rand, REGULAMENTUL. Va asteptam in numar cat mai mare.
Precizez ca banii stransi de pe urma abonamentelor,posterelor,hainelor si autografelor vor fi folosite in scopuri caritabile,si anume investirea lor in masinile membrilor pentru a imbunatati imaginea clubului,si automat, a fanilor.

Va multumesc,
B-02-NOI

Gratzian 18-11-04 02:10

va anuntam deosebit de oficial aprecierea speciala pe care, noi, 4tuning, o avem fata de orice club infiintat, si cu atat mai speciala fata de un club care porneste cu o atat de mare seriozitate si atentie deosebita la structurile organizatorice, ierarhice, diplomatice, conventionale, neconventionale si sexuale.
cu deosebit respect, va rugam sa inaintatzi la fel de oficial cum am avut placerea deosebita sa constatam pana acum cererea de inscriere in catalogul SPECIAL al cluburilor, pe care cu onoare il gazduieste 4tuning, pe forum la categoria respactiva, si sa ne permiteti va rugam, sa va aprobam cat mai instant aceasta cerere...

de asemenea, daca timpul atat de incarcat, cum observam cu durere si sentiment de pierdere irecuperabila, cu sedintele de organizare va permite, va rugam de asemenea sa ne inaintati la fel de oficial, cum cu atata bucurie ne-atzi obisnuit, confirmarea de atribuire ca rang de purtator de cuvant al clubului Noi2 RC distinsului membru fondator SYNKRO....

asa cum cu atata relevanta reiese din Regulamentul dvs., documentul cu atat de inalta valoare artistica, organizatorica si istorica, distinsul membru fondator SYNKRO reuseste sa se afirme fata de intreaga conducere a atat de indragitului dvs club, si prin calitati greu imaginabile, doreste sa isi asume intreaga responsabilitate pentru aceasta insarcinare dificila

cu respect si nerabdare, asteptam minunatele dvs comunicate oficiale, care sa ne permita cu umilinta sa efectuam schimbarile necesare
va multumim, de mai multe ori...
de cate ori este nevoie...

F_L_R 18-11-04 02:35

-Ma doare stomacul cat am ras si am lacrimi in ochi. Suntem toti de ras.
-Bravo baieti.........nota 10

Eryka 18-11-04 02:44

sunt prea tari!!!! Nota 20 din partea mea!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Morro 18-11-04 08:39

Ca urmare a numeroaselor observatii facute, consiliul director s-a hotarat astazi dimineata sa faca o intrunire de urgenta, pentru a rezolva eventualele ambiguitati referitoare la scara ierarhica a Clubului \"N2Oi R.C.\". Desi iarasi de la sedinta au lipsit o parte dintre membrii, sedinta s-a tinut si s-a votat pentru numirea definitiva a mombrului SYNKRO in calitate de purtator de cuvant.
Primul tur de scrutin a rezultat in : 0 pentru, 0 impotriva, 1 abtinere.
Pus in fata eventualitatii continuarii situatiei neclare, ce ar putea degenera intr-o situatie conflictuala, ce ar putea duce la inhibarea relatiilor cu publicul, am hotarat sa imi folosesc dreputul de veto in cadrul consiliului director si astfel am reusit sa conving consiliul sa aprobe numirea oficiala a membrului si copresedintelui SYNKRO pe post de PURTATOR DE CUVANT OFICIAL AL CLUBULUI N2Oi R.C. (P.C.O.C.N.2.R.C.).
Gasesc de asemenea necesar sa subliniez din nou ca ORICE COMUNICAT PUBLIC AL CLUBULUI N2Oi R.C. este elaborat de consiliul director, aprobat de camera membrilor si apoi de consiliul director inainte de a fi inaintat publicului.
In sedinta de dupa-amiaza voi inainta consiliului motiunea de infiintare a FAN-clubului.

Aceasta declaratie este o declaratie oficiala, deci teoretic nu imi reprezinta parerile personale, dar nu pot sa declar public ca imi asum responsabilitatea public ca nu ma reflecta pe mine ca persoana, ci ca reprezentant al Clubului N2Oi R.C. (R.C.N.2.R.C).

Copresedinte si Membru Fondator
Morro

BIZ 18-11-04 09:57

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol: mai ceva ca doru octavina d-tru :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol: ..................... vrem fun club in cta :P :)))))))))) deja cateva persoane sunt nerabdatoare sa intre cu masina in funclub-ul vostru :P :))))))))))))))))))))))) ......... la aceasta ora are loc o greva deoarece fun clubul nu e inca infiintat :P :))))))))))

hotsauce 18-11-04 12:14

Domnule respectiv Snykro doresc inspre a va atrage atentia asupra a ce vam rugat in data de 18.11.2004 (in timp ce imi invatam la istorie).
Astept un raspuns afirmativ dinspre tine inspre mine.
Cu multumiri , respect.

synkro 18-11-04 12:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"hotsauce\"
Domnule respectiv Snykro doresc inspre a va atrage atentia asupra a ce vam rugat in data de 18.11.2004 (in timp ce imi invatam la istorie).
Astept un raspuns afirmativ dinspre tine inspre mine.
Cu multumiri , respect.

Stimabile hotsauce,
Intrucat in aceasta dupa-amiaza va avea loc o adunare a A.G.A.M.N.R.C in care problema FAN-CLUBULUI \"N2Oi R.C.\" a fost deja pusa de copresedintele si membrul fondator MORRO,va voi comunica alegerea luata de camera membrilor DUPA ce aceasta va fi aprobata de consiliul director.
Va rog insistent sa imi scrieti numele cum se cuvinte si pe viitor orice comunicat dinspre tine inspre mine sa fie facut printr-un FAX trimis la sediul nostru cu mentiunea \"Pentru conducerea \"N2Oi R.C.\"\" urmand sa ajunga la destinatie dupa ce va trece de testele respective.

Va multumesc,
P.C.O.C.N.2.R.C. SYNKRO

hotsauce 18-11-04 12:38

Nu pot decat sa mananc pepene galben si sa sper ca voi fi ales la auzirea acestei vesti retransmisa dinspre inspre.

ffocus 18-11-04 12:44

ce sa mai zic...suntetzi mai tari decat sex-ul dimineatza :peace: :peace: :peace:

Gabi 18-11-04 12:45

Te contrazic! Sexul dimineata este incomparabil :lol:

hotsauce 18-11-04 12:47

Sexul dimineata intra in atributiile membrilor?


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

- Copyright 2026 4Tuning