Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

ggd_87 02-11-06 11:31

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
bai mai chemati si voi baietii cu logane,k vin acolo si vad k sunt singuru cu logan! :rolleyes2

NightDevil 12-11-06 20:44

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
6 Attachment(s)
2 3 poze de la ultima intalnire

giubau_v8 15-11-06 20:08

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
frumos...as vrea sa am si eu daciutza cu mine...

CristianoXXX 08-12-06 15:09

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
are loc si un nou venit? :) dar pasionat de dacii bineinteles :D

MOUZE 09-12-06 00:07

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
10 Attachment(s)
pozeeeeeeeeee mai noiiiiiiiii :p

NightDevil 09-12-06 00:11

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by cristigeo69 (Post 653573)
pozeeeeeeeeee mai noiiiiiiiii :p

BRIGADA SPORTIVELOR a fost prezenta :)

B-83-DAC 09-12-06 00:21

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
si ce va laudati ma...o sa vina alpinistii peste voi :))

NightDevil 09-12-06 00:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-83-DAC (Post 653594)
si ce va laudati ma...o sa vina alpinistii peste voi :))

duceti-va frate la munte voi ce sa cautati acolo " neamu lui alpine " :)

B-34-LNR 05-02-07 15:31

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Sper ca saptamana asta sa reusesc sa apar si eu asta daca va strangeti in acelasi loc ca pana acum (Parcul Carol). Numai bine si ne vedem pe acolo ;)

MOUZE 07-02-07 15:59

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-34-LNR (Post 732677)
Sper ca saptamana asta sa reusesc sa apar si eu asta daca va strangeti in acelasi loc ca pana acum (Parcul Carol). Numai bine si ne vedem pe acolo ;)

da tot acolo...21:30

-Caz- 08-02-07 09:26

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ma primiti si pe mine cu dacia mea... chiar daca nu am aparut pana acum cu ea... 1310 `85 ... se poate???

P.S. : dak aprtin unui club de "racing" este vre`o problema ? (Suburbia)


dak vreti pun 2-3 poze cu ea ... nu e cine stie ce :)

dragos_wfd 08-02-07 14:14

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eu pot veni cu nova mea?????????????

morcov_ssl 08-02-07 14:17

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
atata timp cat nu sunteti zmei puteti sa veniti .... nu va opreste nimeni

dragos_wfd 08-02-07 14:28

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
cu dacia chiar nu putem fi zmei

morcov_ssl 08-02-07 15:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eeeeeeeeeee.... sunt o gramada d zmei cu dacii...


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning