![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
bai mai chemati si voi baietii cu logane,k vin acolo si vad k sunt singuru cu logan! :rolleyes2
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
6 Attachment(s)
2 3 poze de la ultima intalnire
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
frumos...as vrea sa am si eu daciutza cu mine...
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
are loc si un nou venit? :) dar pasionat de dacii bineinteles :D
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
10 Attachment(s)
pozeeeeeeeeee mai noiiiiiiiii :p
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
si ce va laudati ma...o sa vina alpinistii peste voi :))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Sper ca saptamana asta sa reusesc sa apar si eu asta daca va strangeti in acelasi loc ca pana acum (Parcul Carol). Numai bine si ne vedem pe acolo ;)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ma primiti si pe mine cu dacia mea... chiar daca nu am aparut pana acum cu ea... 1310 `85 ... se poate???
P.S. : dak aprtin unui club de "racing" este vre`o problema ? (Suburbia) dak vreti pun 2-3 poze cu ea ... nu e cine stie ce :) |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eu pot veni cu nova mea?????????????
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
atata timp cat nu sunteti zmei puteti sa veniti .... nu va opreste nimeni
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
cu dacia chiar nu putem fi zmei
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eeeeeeeeeee.... sunt o gramada d zmei cu dacii...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning