Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 13 DUM coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/256905-e36-13-dum-coupe.html)

[email protected] 11-05-11 20:30

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4319247)
De unde ma sti pe mine frate ?:))) ca eu nu te stiu :))

@ti am dat add pe messenger sper sa nu te superi :)

ti-am zis ca nu pe tine te stiu:)) masina o stiu:)) nu ai inteles bine:D nu ma supar,lasa ca vorbim pe mess

SB09HMM 15-05-11 20:14

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
sti ca cireasa de pe tort e toba cu 2 iesiri nu ?:lol::lol::lol:arata super , sa ai grija de ea

[email protected] 15-05-11 22:18

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 4326964)
sti ca cireasa de pe tort e toba cu 2 iesiri nu ?:lol::lol::lol:arata super , sa ai grija de ea

da...iesirea o am deja,dar mai trebuie sa iau o prelungire la ea pentru ca ii mai scurta ca originala:) bafta:P

[email protected] 16-05-11 20:18

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
9 Attachment(s)
cateva poze cu masinuta de pe drum catre RTS Bucuresti:D

Fantomel4u 16-05-11 22:59

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
dumy te am intrebat si pe mess dar nu cred ca ai vazut de unde ti ai cumparat stickerul ala sau cum so numi de pe luneta cu bmw pulse prea adevart ca vreau si eu :))

race_maniack 16-05-11 23:02

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4330188)
dumy te am intrebat si pe mess dar nu cred ca ai vazut de unde ti ai cumparat stickerul ala sau cum so numi de pe luneta cu bmw pulse prea adevart ca vreau si eu :))

vezi ca l-a facut sus in muncitoresc...la aia ce au si in Nera magazinu'...mergi cu modelu la Nera...ii arati c vrei...ii dai dimensiuniile...si in 2-3 zile se rezolva......hai papake;)
;)

Fantomel4u 16-05-11 23:03

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by race_maniack (Post 4330200)
vezi ca l-a facut sus in muncitoresc...la aia ce au si in Nera magazinu'...mergi cu modelu la Nera...ii arati c vrei...ii dai dimensiuniile...si in 2-3 zile se rezolva...sau daca vrei ceva simplu...te rezolv eu cu Dummy...hai papake;)
;)

Pai eu vreau cum il are dumy cam cat ma costa taota afacerea sam fac "stickeurl" acela care il are dumy cu bmw pulse :) ms pentru promptitudine :)

race_maniack 16-05-11 23:06

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4330205)
Pai eu vreau cum il are dumy cam cat ma costa taota afacerea sam fac "stickeurl" acela care il are dumy cu bmw pulse :) ms pentru promptitudine :)

intra pe race_maniack pe messenger si vbm acolo:P

Fantomel4u 16-05-11 23:08

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by race_maniack (Post 4330206)
intra pe race_maniack pe messenger si vbm acolo:P

ti am dat add sunt [email protected] exact asa :)

V1RuS 17-05-11 21:44

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
frumoasa rau pisik :D ... cu geamurile nu ai probleme ?

[email protected] 18-05-11 15:42

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by V1RuS (Post 4332354)
frumoasa rau pisik :D ... cu geamurile nu ai probleme ?

ms:P ba da am probleme la ala de la sofer,cand vreau sa il inchid,se mai deschide cate 1-2cm,si tot asa,il inchid cate putin pana sus,da nu tot timpu face asa,chiar nu stiu de la ce sa fie...bafta si tie:D

[email protected] 18-05-11 15:47

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
1 Attachment(s)
am uitat sa va zic ca mai am o pisica acasa,tot coupe:)) alb-negru:))

Fantomel4u 18-05-11 18:30

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4333946)
am uitat sa va zic ca mai am o pisica acasa,tot coupe:)) alb-negru:))

dumy cat ai dat pe jante?
si pe capacele cu bayern :D:X prea tari

Wilgax 18-05-11 19:07

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Ne place place place cum arata in pozele de mai sus.Insa ce nu imi place si sper sa nu supere pe nimeni, nu sunt de acord cu ce s-a facut in privinta compartimentului motor si anume vopsite plasticele.:sad:

[email protected] 18-05-11 20:26

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4334218)
dumy cat ai dat pe jante?
si pe capacele cu bayern :D:X prea tari

jantele au fost 1300 de dolarii,luate din America,ele sunt originale beyern,si capacele sunt de la ele,asa vin cand le cumperi:D


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning