![]() |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
sti ca cireasa de pe tort e toba cu 2 iesiri nu ?:lol::lol::lol:arata super , sa ai grija de ea
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
9 Attachment(s)
cateva poze cu masinuta de pe drum catre RTS Bucuresti:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
dumy te am intrebat si pe mess dar nu cred ca ai vazut de unde ti ai cumparat stickerul ala sau cum so numi de pe luneta cu bmw pulse prea adevart ca vreau si eu :))
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
;) |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
frumoasa rau pisik :D ... cu geamurile nu ai probleme ?
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
1 Attachment(s)
am uitat sa va zic ca mai am o pisica acasa,tot coupe:)) alb-negru:))
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
si pe capacele cu bayern :D:X prea tari |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Ne place place place cum arata in pozele de mai sus.Insa ce nu imi place si sper sa nu supere pe nimeni, nu sunt de acord cu ce s-a facut in privinta compartimentului motor si anume vopsite plasticele.:sad:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning