Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Cum pun foto la semnatura? (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/2554-pun-foto-semnatura.html)

Gabi 20-01-05 21:23

2 Attachment(s)
...

lowrider 12-02-05 14:03

1 Attachment(s)
Tin si eu o poza aici sa o bag la semnatura :wink:

Ciro_zel 05-04-05 15:52

3 Attachment(s)
Bag 2 gif-uri mici aici sa le am :D

florin_cars 02-05-05 02:01

am si eu o intrebare...care e dimensiunea maxima pt o poza de la semnatura?? la avatar se specifica, aici de ce nu? eu am pus una gigantica recunosc, greseala mea :oops: , o schimb dar cat e maxim sau acceptabil?

multumesc anticipat deranjul :lol:

Gabi 02-05-05 05:42

Nu sunt niste dimensiuni predefinite. Sa fie \"de bun simt\" :wink:

Think about it: daca pui o poza de 640x480 la semnatura si scrii 10 mesaje pe o pagina... cum va arata pagina respectiva (adica... cat de mare o sa fie)? :wink:

andrey2003 10-05-05 09:22

Vreau si eu sa-mi pun poza la semnatura si nu am reushit... :oops:

https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=34225 e bine asa?



P.S. POZA E PREEAAA MARE O VOI MAI MICSORA DAR MAI INTAI SPUNETI-MI UNDE AM GRESIT!!!!! MULTUMESC :x

no_excess 10-05-05 12:15

salut am si eu o intrebare cum se pune poza acolo unde ffocus are un om pe o placa de snowbord sau stroe o masina bmw io nu vreau la semnatura :D :D

no_excess 10-05-05 12:37

vreau sa vad daca am pus bine la semnatura poza de aia am mai scris :D

no_excess 10-05-05 12:38

cu ce am gresit imi spuneti pls ca nu se vede poza

florin_cars 10-05-05 12:41

Quote:

cum se pune poza acolo unde ffocus are un om pe o placa de snowbord
pai poza aia sa numeste avatar, si poti s-o pui din profile-ul tau. Injosul paginii gaseshti urmatoarele variante pt avatar: de pe compu tau, de pe net, sau din galeria de avatare a siteului.
deci la treaba

Upload Avatar from your machine:
Upload Avatar from a URL:
Enter the URL of the location containing the Avatar image, it will be copied to this site.
Select Avatar from gallery:

no_excess 10-05-05 12:54

The avatar must be less than 80 pixels wide and 80 pixels high

asta imi scrie cand bag poza la uplod avatar from your machine acol tre sa bag nu

florin_cars 10-05-05 13:03

da pai deschide AcdSee si modifica poza, da-i resize sa fie 80x80 sau aproximativ, oricare din marimi sa nu depaseasca 80 pixeli,

priceput :?: , ia vezi...

florin_cars 10-05-05 13:09

Quote:

Vreau si eu sa-mi pun poza la semnatura si nu am reushit...

https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=34225 e bine asa?
pai am incercat si eu si dupa cu se vede nu mere, dar cred k nu accepta linkul pozei..kred k de fapt ce ai pus tu aici e un link de download spre poza aceea si poate nu vrea asa.
Iti dau un site, iei poza resp pe hdd, o incarci pe site-ul acesta si iti da un link in josul paginii dupa ce s-a incarcat. Ia ultimul link si incerci din nou cu [img]link respectiv[/img]

site de uploadat poze>>>www.imageuploader.net

vei vedea k merge
Bafta

no_excess 10-05-05 13:45

sa vedem daca am reusit ceva sa speram :)

florin_cars 10-05-05 13:46

Alooooo unde-i restul :?: :!:
[img]link respectiv[/img]


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning