Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Propuneri (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/25419-propuneri.html)

CJ-01-WOB 06-11-06 01:56

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by georges14 (Post 612017)
Mai trageti si voi de timp sa imi vopsesc si eu barile, pana atunci non photo


jorj tzi le fac eu in photoshop :twisted: :twisted:

georges14 07-11-06 08:20

Re: Propuneri
 
Pai in photoshop am mai multe poze decat normale lol

CJ-01-WOB 10-11-06 21:10

Re: Propuneri
 
24 Attachment(s)
astea sunt masinile voastre domnilor .. daca am uitat pe cineva , sau nu va convine poza(pozitia) va rog sa ma contactati ! ,.. daca nu se anunta nimeni , masinile v-or intra in poll pe saptamana viitoare !
SUCCEs
P s : mai urmeaza cate-va masini (ex: pug turbojack , vw lui alexG, vw lui 27 flo .. etc..)

hai baieti putin interes daca vreti sa iasa calumea .. schimbam pozele? masinile :D?

BogdanNZ 11-11-06 03:36

Re: Propuneri
 
Frumoase...nu uitati indiferent cine castiga...din punctul de vedere al fiecaruia din noi toate sunt castigatoare ;)

CJ-01-WOB 11-11-06 11:27

Re: Propuneri
 
2 Attachment(s)
EDIT : masinile lui ALEXG :

altii ?

turbojack 11-11-06 17:54

Re: Propuneri
 
3 Attachment(s)
[QUOTE=CJ-01-WOB;617962]astea sunt masinile voastre domnilor .....
P s : mai urmeaza cate-va masini (ex: pug turbojack , .....QUOTE]



Pai daca tot urmez eu...atunci sa urmez .;)

ps. si o cheama "Roshcutza".Pe ale voastre?

vnool 11-11-06 22:42

Re: Propuneri
 
unele sint impresionante :D ... poate mai schimba lumea pozele :))

Fixius 12-11-06 00:35

Re: Propuneri
 
sebi, poti sa imi schimbi poza... ?
cand esti connectat pe mess
da-mi un buzz si iti dau eu poza.. :P
tu ai ales poza in care si ziua era trista....

pimp_lex 12-11-06 05:22

Re: Propuneri
 
la mine e ok, poti sa lasi poza aia. Ar trebui mai multe poze sau doar 1?

Si cum vrei sa integrezi datele despre masini? Le prezinti pe fiecare in parte sau cum?

CJ-01-WOB 12-11-06 13:52

Re: Propuneri
 
pt ca unii din noi nu sunt extrem de activi pe forum si nu prea am multe poze cu masinile!
deci ramane 1 poza mai de doamne ajuta !
datele despre masini ... o sa fie link catre topikul car spec unde sunt prezentate jucariile !
fixius astept alta pozitie de la tine!

pimp_lex 12-11-06 17:22

Re: Propuneri
 
nu stiu cum o sa mearga cu linkul ala. multi n-o sa se mai uite la link.

Eu zic sa le numerotezi si apoi prezentate pe scurt in primul post. Si eventual linkul la sfarsit.

CJ-01-WOB 12-11-06 17:49

Re: Propuneri
 
S-a notat !
DAR .. la unii useri nu prea am specificatiile deci ce e de facut:)
cum spuneam .. minimul de efort trebuie si din partea userilor !

CJ-01-WOB 12-11-06 18:54

Re: Propuneri
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 619377)
sebi, poti sa imi schimbi poza... ?
cand esti connectat pe mess
da-mi un buzz si iti dau eu poza.. :P
tu ai ales poza in care si ziua era trista....

EDIT :
poza noua a lui Fixius:arrow:

@turbojack .. cred ca poza cu spatele e cea mai reusita/interesanta ;)

pimp_lex 13-11-06 14:41

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 619812)
S-a notat !
DAR .. la unii useri nu prea am specificatiile deci ce e de facut:)
cum spuneam .. minimul de efort trebuie si din partea userilor !

Pai la treaba toata lumea, sa-si puna pe car spec cat mai multe detalii

CJ-01-WOB 13-11-06 23:42

Re: Propuneri
 
2 Attachment(s)
EDIT : update !
subi lui dracu
si mk2 lui Vnool


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning