![]() |
Re: E36 - and E30 "project"
a fost masina mea cam un an si am dato la un prieten...din cate stiu eu o vinde...cred ca inca mai is actele pe mine e din 99 si are GPL pe 1.6 benzina...in rest nu stiu ce mai e cu ea.
|
Re: E36 - and E30 "project"
Ma gandeam ca poate vrea sa faca vreun ban cu ea... :) Ai un nr de telefon al lui?
|
Re: E36 - and E30 "project"
man...am vb masina e inca pe numele meu cu toate actele in regula da un mesaj pe privat cu ce "ganduri" ai si vedem... am mana libera din parte proprietarului:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning