Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - and E30 "project" (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/254136-e36-and-e30-project.html)

Manu_88 06-05-11 11:56

Re: E36 - and E30 "project"
 
a fost masina mea cam un an si am dato la un prieten...din cate stiu eu o vinde...cred ca inca mai is actele pe mine e din 99 si are GPL pe 1.6 benzina...in rest nu stiu ce mai e cu ea.

Sebastian.C 06-05-11 14:45

Re: E36 - and E30 "project"
 
Ma gandeam ca poate vrea sa faca vreun ban cu ea... :) Ai un nr de telefon al lui?

Manu_88 06-05-11 19:31

Re: E36 - and E30 "project"
 
man...am vb masina e inca pe numele meu cu toate actele in regula da un mesaj pe privat cu ce "ganduri" ai si vedem... am mana libera din parte proprietarului:)


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning