![]() |
Re: Vand Piese E30/ E36
evacuare completa stock e36 2.0 ??? ce pret?...poze te rog
|
Re: Vand Piese E30/ E36
a fost...s-a dat!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
au mai ramas:
-alternator bun 50ron -delcou 2.3 30ron -luneta 30ron -macara geam stanga electrica 30roni -geamuri fata coupe bune 30ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -stop dreapta bun, nou 30ron pt urs din 85 -ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 30ron sau toate 50ron, ori un bax de pepsi :lol: Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
cine vine maine le ia cu un pepsi mare :lol: daca nu la gunoi cu ele...vreau sa fac curat in garaj...
|
Re: Vand Piese E30/ E36
se poate inchide!!! s-au reciclat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:49. |
- Copyright 2026 4Tuning