![]() |
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Quote:
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
SKAT-KART Tg Secuiesc ...
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Si ne lasa?
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
nu :((( ca cik circuitul facut in totalitate de el cu fondurile proprii si terminat anul acesta respecta normele CIK-FIA pt karting si ca infrastructura nu permite functionareaa masinilor pe el si apoi ca asfaltu e special si ca se poate sparge usor si BLA BLA BLA mai pe scurt nu :((( asta a fost raspunsul pe 8 sept cand am avut etapa de karting acolo :|
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Haide sa va dau eu veste buna: exista un circuit in Arad, VIK se cheama, unde ne lasa sa ne dam cu masinile pentru 80 RON / zi.
Trebuie sunat si facut programare. Cum ne organizam? |
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
da la VIK POWER ARAD va lasa ca pista aia de karting a iesit demoolt din standardele CIK-FIA si acolo se organizeaza si concursuri auto pe ea deci e ok si ca si circuit de drift dar problema o sa fie ca e cam departe pt cei mai din SUD
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Cautam pentru drift, nu karting, nu conteaza ca in lumea kartingului este considerat mai slab.
Duminica asta, 30.09.2012, ma duc la Bucovat, Craiova sa invat sa ma dau. Cica se poate inscrie oricine cu orice masina. |
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Nu incurajez la nimic ilegal sau etc. dar oameni buni eu sunt pasionat nu am masina de drift , totusi am descoperit o locatie super smechera si poate fii folosita momentan , politia nu urca acolo este drum inchis cunosc toti baieti care lucrau acolo au sistat lucrarile momentan , asfaltul este nou curbe ft multe si stranse drumul e demential rau de tot daca sunteti interesati vreodata cand voi mai urca pe acolo filmez tot ! va puteti antrena linistiti acolo mai ales duap ora 4 in sus ! locatia se afla pe langa buzau
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Locatie ceva prin Bucuresti, cu plata bineinteles, proprietate privata sa te lase linistit sa pocnesti cauciucuri exista?
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
Uita-ti in acest video este zona de care zic , nimeni nu exista pe acolo , nu este nici o casa absolut nimic. Va las un filmulet nu se vede mare lucru dar va faceti o idee https://www.youtube.com/watch?v=kharFqVTrgI
|
Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
1 Attachment(s)
Drumul este intre liniile rosii. Sunt portiuni neterminate dar pe unde se poate trece ( este doar pietris) . Asfaltul este nou nefolosit , nu exista circulatie drumul nu este deschis , circulatiei dar nu exista paza , sau ceva de genul. Eu am filmat doar o mica parte din tot traseul , acea gramada de pamant este deja aproape inlaturata de pe traseu. Va pot ajuta cu gazduirea masinilor in caz de aveti nevoie , pot pune la dispozitie garajul meu pentru reparati sau etc. aflandu-se in satul dinaintea traseului , mai precis in Merei . Cazare se gaseste in Sarata Monteoru la preturi accesibile !
Bafta tuturor ! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning