Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   LA MULTI ANI Cristi (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/2507-ani-cristi.html)

DOOM 15-12-04 14:02

of... greu m-am trezit si eu dar nu prea mai am timp sa intru pe net...
oricum LA MULTI ANI VLAD ! este o urare pe care ti-o pot scrie in cateva minute.

luca 22-12-04 23:23

La multi ani DADI si sa primesti tot ce iti doresti de sarbatori
Si drept cadou sapt viitoare luni-miercuri sunt in Hunedoara sa iti dau o bere si siglele cu tot cu formulare, si sa facem poze cu fratii nostrii de acolo.
Bafta la gagici. :P

shadow 22-12-04 23:46

La Multi Ani Dadi si la cat mai multi membri in Hunedoara!!!
Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun in viata si tot ce iti doresti tu!!!

mutzu 23-12-04 01:53

Baaaaaaaaa, vedeti ca Dadi are acasa Jack Daniels, poate`l combinati voi, eu n`am reusit :)
Sa ne traiesti Dadi.
Si insanatosire, masinii :)

xxdadixx 29-12-04 09:11

Mersi la totzi! Bah cum de nu am vazut topicu asta :oops:

B 68 VLD 11-01-05 21:11

Sorry pt delay-ul imens! :oops:

Iti doresc numai fericire, sanatate si bafta in tot ceea ce-ti doresti! :bunch:

xxdadixx 11-01-05 21:16

Eh nu e nici chear asa de mult. Eu ce sa mai zic ca am respuns mai greu :hug: Mersi

luca 13-01-05 23:43

Acum am vazut ca e ziua ta. aR99bMw (Calin)
Iti doresc un sincer \"La multi ani\" si tot ce iti doresti.

Gabi 13-01-05 23:51

La multi ani, traiti-ar masina :wink:

TEKIN 14-01-05 00:23

mah ar99beamwe e ziua ta si tot eu am facut cinste :lol: :lol: lasa nui bai LA MULTI ANI la multi bani

mutzu 14-01-05 00:37

haha, ce bine am picat, maine 14 ianuarie, ajung la Arad :)
o sa beau, gratis :) poate si conduc o masina ciumeaga, sau nu ? :roll:

aR99bMw 14-01-05 00:58

mersii.... :lol:

tekin.....pai daca tu ai vrut sa faci cinste :))

criss 14-01-05 06:56

LA MULTI ANI !!!
:D

CT-03-ART 14-01-05 07:04

La multzi ani shi tot ce itzi doreshti... din partea X-team....

RaveBoy 14-01-05 08:24

LA MULTI ANI !!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:16.

- Copyright 2026 4Tuning