![]() |
of... greu m-am trezit si eu dar nu prea mai am timp sa intru pe net...
oricum LA MULTI ANI VLAD ! este o urare pe care ti-o pot scrie in cateva minute. |
La multi ani DADI si sa primesti tot ce iti doresti de sarbatori
Si drept cadou sapt viitoare luni-miercuri sunt in Hunedoara sa iti dau o bere si siglele cu tot cu formulare, si sa facem poze cu fratii nostrii de acolo. Bafta la gagici. :P |
La Multi Ani Dadi si la cat mai multi membri in Hunedoara!!!
Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun in viata si tot ce iti doresti tu!!! |
Baaaaaaaaa, vedeti ca Dadi are acasa Jack Daniels, poate`l combinati voi, eu n`am reusit :)
Sa ne traiesti Dadi. Si insanatosire, masinii :) |
Mersi la totzi! Bah cum de nu am vazut topicu asta :oops:
|
Sorry pt delay-ul imens! :oops:
Iti doresc numai fericire, sanatate si bafta in tot ceea ce-ti doresti! :bunch: |
Eh nu e nici chear asa de mult. Eu ce sa mai zic ca am respuns mai greu :hug: Mersi
|
Acum am vazut ca e ziua ta. aR99bMw (Calin)
Iti doresc un sincer \"La multi ani\" si tot ce iti doresti. |
La multi ani, traiti-ar masina :wink:
|
mah ar99beamwe e ziua ta si tot eu am facut cinste :lol: :lol: lasa nui bai LA MULTI ANI la multi bani
|
haha, ce bine am picat, maine 14 ianuarie, ajung la Arad :)
o sa beau, gratis :) poate si conduc o masina ciumeaga, sau nu ? :roll: |
mersii.... :lol:
tekin.....pai daca tu ai vrut sa faci cinste :)) |
LA MULTI ANI !!!
:D |
La multzi ani shi tot ce itzi doreshti... din partea X-team....
|
LA MULTI ANI !!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:16. |
- Copyright 2026 4Tuning