![]() |
Multumesc VLD`ule.
Nush ce am vazut yo atunci la Ploiesti ca ai geam la incinta asta..probabil eram ametzit de la atata bass. :lol: :headfones On-topic: mai aveti ceva de spus/adaugat? |
Cu placere, tng!
Quote:
|
:)
1 Attachment(s)
Hai ca va zic eu tot ce vreti despre masina asta...intrebati-ma.Masina e a unuia din Oradea pe nume ZoZo care are un magazin special in AUDIO TUNING.
In primul rand masina este de vanzare pretul este de 20.000 de euro cu tot ce e pe ea si fara sonorizare e cu 11.000 de euro,masina are un motor de 110 cp are MEGA FULL OPTION (PS2,ecrane in tetiere,telefon si ......... 6000 W.Motorul este diesel de 3000 (motor de Ford),are oglinzi heliomat iar anul de fabricatie este 1985. Dovada a tot ce am spus mai sus este urmatoare poza facute la Oradea Crazy Tuning Show III |
Asa DonHacker :peace:
N-am vazut niciodata ce are tipu` asta in porbagaj,ai tu ceva poze? |
:)
1 Attachment(s)
Merci tng
Da,uite o poza cu portbagajul,daca mai vreti alte poze cu motor etc,spuneti :) |
Da-o mah draqu de ragalie, ca daca insirui acum ce masina iti iei la 20.000 mori aici... Sa nu zic ca NSX-ul din Timisoara este la vanzare cu 20.000, cu banii astia iti iei Type-R nou, iti iei Mercedes S600 din '94 si iti bagi muzica sa cada tabla de pe Marele Marquis... Sau, iti iei un S8 de vreo 400 de cai V8 si multe altele... Da-o draqu de muzica, dar 20 de miare pt un fier din '85 care haleste 50 % si arata ca o barja de ciment nu se merita... Omul nu a reusit s-o vanda, corect ???
|
:)
Hondarul:inca nu a vandut-o,ca il tot vad cu ea pe strazi.Da` eu zic ca o sa o vanda.Oricum e o prostie sa-ti iei asa ceva,mai bine iti iei BMW-u acela seria 3 tot din Oradea(albastru,GAJ)cel cu 6 tobe cu 22.000 de euro....my opinion
|
DonHacker merci pt poza.Eram tare curios sa vad prin ce difuzoare cu incinta ies cei 6000w.
:peace: |
:)
:wink: np tng :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning