Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

GolfuletzS 01-12-06 08:15

Re: Membri noi
 
niceeeee .......

bodyspeed 01-12-06 17:27

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by andrey17 (Post 643552)
Tocmai a scos-o din service Mihai(suzuk) si uitati ce a iesit...

super tare.. imi place .. it's green ... dar mai apare o masina... tot verde ciudat can't whait

GolfuletzS 03-12-06 19:29

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
Membru nou :D ...

Vali ...

numaru spune tot ...

si`a facut intrarea.. in NSL .. cum stie mai bine !

ema_sierra 03-12-06 19:32

Re: Membri noi
 
Sa traiasca si welcome in our family....e si vecin cu me!!!!

andrey17 03-12-06 19:33

Re: Membri noi
 
Si cu me:D.......Bun venit in familia noastra NSL!!!

somebudyy2002 04-12-06 00:02

Re: Membri noi
 
Pai sa traiasca ... si bine a veni...si daca tot e vecin cu ema si andrei ...trebuie sa bem :-P

andrey17 04-12-06 00:07

Re: Membri noi
 
Bem bem si dak e face Vali cinste,da bautura o aduci tu....

Skma 04-12-06 08:58

Re: Membri noi
 
Sa ma prezint si eu membru NSL ! Am fost la intalnire cu Vectra ALba !:twisted:
Golfuletz sa-mi explici si mie ce trebuie sa fac ca sa apar membru NSL pe forum !;)

GolfuletzS 04-12-06 14:17

Re: Membri noi
 
iti explic pe mess.... da un buzz ;)

bodyspeed 04-12-06 20:22

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
bafta la toti membri noi ...,,, vechi ...
anunt un nou membru craiova..
masina oltcit
nume geo aka fmx
un rival doar pe pista ... la curse.. pentru dany.... :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2
vom vedea ;)
bafta multa tuturor ..
and.... nsl4live

andrey17 04-12-06 20:24

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia noastra NSL!!!sa auzim numai de bine...bafta

GolfuletzS 07-12-06 14:47

Re: Membri noi
 
4 Attachment(s)
BMW 5.... ;)



pictures

Bavarezul 07-12-06 14:51

Re: Membri noi
 
Bine v-am gasit fratiilor si sper ca pe viitor o sa avem multe lucruri de impartasit..

ema_sierra 07-12-06 15:06

Re: Membri noi
 
Pai atunci sa fiu yo primul care iti doreste un bun venit in familia noastra!!!
Pe viitor te asteptam la evenimente si intalniri ca altfel ......cauciucurile sunt scumpe!:-P

bodyspeed 07-12-06 18:33

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Bavarezul (Post 651702)
Bine v-am gasit fratiilor si sper ca pe viitor o sa avem multe lucruri de impartasit..

sa tot fie..
bine ai venit in familie..
super masina..5-aru ;)
bafta..


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning