![]() |
Re: Membri noi
niceeeee .......
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
Membru nou :D ...
Vali ... numaru spune tot ... si`a facut intrarea.. in NSL .. cum stie mai bine ! |
Re: Membri noi
Sa traiasca si welcome in our family....e si vecin cu me!!!!
|
Re: Membri noi
Si cu me:D.......Bun venit in familia noastra NSL!!!
|
Re: Membri noi
Pai sa traiasca ... si bine a veni...si daca tot e vecin cu ema si andrei ...trebuie sa bem :-P
|
Re: Membri noi
Bem bem si dak e face Vali cinste,da bautura o aduci tu....
|
Re: Membri noi
Sa ma prezint si eu membru NSL ! Am fost la intalnire cu Vectra ALba !:twisted:
Golfuletz sa-mi explici si mie ce trebuie sa fac ca sa apar membru NSL pe forum !;) |
Re: Membri noi
iti explic pe mess.... da un buzz ;)
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
bafta la toti membri noi ...,,, vechi ...
anunt un nou membru craiova.. masina oltcit nume geo aka fmx un rival doar pe pista ... la curse.. pentru dany.... :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 vom vedea ;) bafta multa tuturor .. and.... nsl4live |
Re: Membri noi
Bun venit in familia noastra NSL!!!sa auzim numai de bine...bafta
|
Re: Membri noi
4 Attachment(s)
BMW 5.... ;)
pictures |
Re: Membri noi
Bine v-am gasit fratiilor si sper ca pe viitor o sa avem multe lucruri de impartasit..
|
Re: Membri noi
Pai atunci sa fiu yo primul care iti doreste un bun venit in familia noastra!!!
Pe viitor te asteptam la evenimente si intalniri ca altfel ......cauciucurile sunt scumpe!:-P |
Re: Membri noi
Quote:
bine ai venit in familie.. super masina..5-aru ;) bafta.. |
| All times are GMT +2. The time now is 10:19. |
- Copyright 2026 4Tuning