Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   B 388 CUP (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/246382-388-cup.html)

PUIU 82 22-05-11 23:23

Re: B 888 CUP
 
Daca nu ma insel.....masina este asta:

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=77318&hl=
Am vazut-o si am stat de vorba cu propietarul undeva pe strada Cobalcescu.
Era un domn simpatic.....pe la 40 de ani......acum daca a vandut-o sau fiul lui s-a mutat prin Pajura cu tot cu masina.......asta nu mai stiu.
Bafta!

ynp_46 23-05-11 12:34

Re: B 888 CUP
 
nu e aceeasi masina

Gaby19 23-05-11 18:19

Re: B 888 CUP
 
Quote:

Originally Posted by PUIU 82 (Post 4344061)
Daca nu ma insel.....masina este asta:

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=77318&hl=
Am vazut-o si am stat de vorba cu propietarul undeva pe strada Cobalcescu.
Era un domn simpatic.....pe la 40 de ani......acum daca a vandut-o sau fiul lui s-a mutat prin Pajura cu tot cu masina.......asta nu mai stiu.
Bafta!

ai dreptate este aceasi masina dar alt propietar... cel care o are acum este un baiat de 23-24 ani care a inceput modificarile masini.

andrei.s 13-01-12 10:09

Re: B 888 CUP
 
ce se mai aude despre masina?:)

Ja_Rule 13-01-12 23:47

Re: B 888 CUP
 
1 Attachment(s)
se aude cam asa :)

b08ygs 14-01-12 09:13

Re: B 888 CUP
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 4825740)
se aude cam asa :)

Puteai sa le arati ca are si leduri pe stopuri:lol: sa vada lumea ca se lucreaza la masina

andrei.s 14-01-12 13:37

Re: B 888 CUP
 
Am vazut-o ieri si am obs ca are leduri pe spate, dar transplantul de motor s-a facut?
Si as vrea si eu poze cu interiorul.:D

ynp_46 14-01-12 13:38

Re: B 388 CUP
 
are motorisca 1.4, vai ce frumos se vede cu lupe si cu capota prelungita putin

Ja_Rule 14-01-12 16:13

Re: B 888 CUP
 
Quote:

Originally Posted by b08ygs (Post 4825989)
Puteai sa le arati ca are si leduri pe stopuri:lol: sa vada lumea ca se lucreaza la masina

O sa`mi fie rusine 5 minute pt treaba asta ... personal, nu`mi place cum arata din spate, motiv pt care nu postez poze...

andrei.s 14-01-12 16:46

Re: B 888 CUP
 
dar poze cu interiorul nu ai?:D

Ja_Rule 14-01-12 17:39

Re: B 388 CUP
 
Nu am pt ca mi se pare un interior de camionagiu ... toate lucrurile inutile le gasesti la el in masina ...

myrcea_do 21-02-12 18:25

Re: B 388 CUP
 
baieti nu stiu ce detalii vreti voi de masina....e o masina care am facut o cum am vrut eu...modificatul nu se opreste aici(vine vara si ne apucam de treaba)....

myrcea_do 12-03-12 19:48

Re: B 388 CUP
 
se vand jantele de la B 388 C U P!!!pret 600 lei....relatii la tel 0765467662

mafiozzo 16-03-12 23:30

Re: B 388 CUP
 
Pentru cel care a creat topicu, sunetu care spuneai ca ti sa parut suspect, 100% e de la admisia sport, si eu o aveam sport si se auzea suspect de grav

myrcea_do 17-03-12 18:40

Re: B 388 CUP
 
pacat k nu mai ai admisia sport sa le comparam putin sa vedem dc e la fel:-)


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning