![]() |
Re: B 888 CUP
Daca nu ma insel.....masina este asta:
http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=77318&hl= Am vazut-o si am stat de vorba cu propietarul undeva pe strada Cobalcescu. Era un domn simpatic.....pe la 40 de ani......acum daca a vandut-o sau fiul lui s-a mutat prin Pajura cu tot cu masina.......asta nu mai stiu. Bafta! |
Re: B 888 CUP
nu e aceeasi masina
|
Re: B 888 CUP
Quote:
|
Re: B 888 CUP
ce se mai aude despre masina?:)
|
Re: B 888 CUP
1 Attachment(s)
se aude cam asa :)
|
Re: B 888 CUP
Quote:
|
Re: B 888 CUP
Am vazut-o ieri si am obs ca are leduri pe spate, dar transplantul de motor s-a facut?
Si as vrea si eu poze cu interiorul.:D |
Re: B 388 CUP
are motorisca 1.4, vai ce frumos se vede cu lupe si cu capota prelungita putin
|
Re: B 888 CUP
Quote:
|
Re: B 888 CUP
dar poze cu interiorul nu ai?:D
|
Re: B 388 CUP
Nu am pt ca mi se pare un interior de camionagiu ... toate lucrurile inutile le gasesti la el in masina ...
|
Re: B 388 CUP
baieti nu stiu ce detalii vreti voi de masina....e o masina care am facut o cum am vrut eu...modificatul nu se opreste aici(vine vara si ne apucam de treaba)....
|
Re: B 388 CUP
se vand jantele de la B 388 C U P!!!pret 600 lei....relatii la tel 0765467662
|
Re: B 388 CUP
Pentru cel care a creat topicu, sunetu care spuneai ca ti sa parut suspect, 100% e de la admisia sport, si eu o aveam sport si se auzea suspect de grav
|
Re: B 388 CUP
pacat k nu mai ai admisia sport sa le comparam putin sa vedem dc e la fel:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning