![]() |
Re: Focus ST
poate sa existe masina mai tare k asta in trafic?pt mine nu..!!!ai grija de ea!!
|
Re: Focus ST
Quote:
Depinde ... In oras mers normal cam 15 ... daca apesi din cand in cand ... 17-18 ... daca apesi destul de des ... 23 ... Afara ... Mergind pana 130 km/h iti ia cam 10 ... daca mergi 140-160 ... atunci cam 13-14 ... Tot depinde ... La mine in oras am cam 16-17 ... |
Re: Focus ST
Quote:
Corolla inca am :D |
Re: Focus ST
super tare masina.1 astept cu nerabdare sa faci rodaju sa vdem ce modificrai ii aduci :)
|
Re: Focus ST
Mersi mult!
Cam la 15 000, dupa ce imi fac revizia ... :D |
Re: Focus ST
sal.sa o stapanesti sanatos.lucrez la colina dak nu ai pe nimeni acolo sti unde sa ma gasesti
|
Re: Focus ST
superba masina!are o prestanta mai mare decat Golfu GTi
|
Re: Focus ST
Frumoasa :lol: Sa o conduci sanatos!
|
Re: Focus ST
masina e tare:D , avem si noi una in satu mare
|
Re: Focus ST
salut! nu se mai aude nimic pe aici. ai mai facut vreo modificare?
|
Re: Focus ST
cea mai tare...bravo felicitari.. ! sa ai grija de ea...e super tare masina !
|
Re: Focus ST
Multumesc!
|
Re: Focus ST
in primu rand felicitari k nu ti-ai luat golf gti. RESPECT!
vreau si eu sa imi iau un focus, cu cel mai mic motor e adevarat, dar ma intereseaza kt d multumit esti u calitatea masini. d exemplu plasticu ala la interior tine ceva la zgarieturi sau s distruge repede??? si e bine prelucrata masina??? k d la fiesta care o am acuma mi s mai desprind unele bucati d plastic la interior. felicitari inca odata |
Re: Focus ST
sal,nu ai vrea faruri negre ptr st,sau kit de angel eyes?totul pe farurile originale :-)
|
Re: Focus ST
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning