![]() |
hmmm!!!! ii fugea ghidonu' in curba?
da ok cum zici tu! :wink: :wink: :wink: :wink: |
:lol: :lol: tie frica sha? :lol: :lol: sincer si mie imi este frica pe motor :lol: :lol: :lol:
|
Da, cum s-ar zice \"e altceva\". Si eu inca nu-s impacat cu cele lumesti k sa pasesc \"dincolo\".
Dar cu toate astea, dac-as putea, mai mult k sigur mi-as lua ceva de viteza :twisted: Ce sa-i faci - tineretea asta... p.s. offtopic - de n-au aratat zilele astea la accidente rutiere - parca numai victime oameni tineri :( |
:lol: :lol: :lol: da asa este si mie imi plac motoarele si sun sigur ca o sami iau motor dar cu cat mai tarziu cu atat mai bine :lol: :lol: :lol:
|
da ma cata sati iei pe la 50 de ani un harley si sa vi cu el la intalniri la noi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
:lol: :lol: nu suport harley :lol: o sami aiu peste un an doi :lol: cemi place mult ii ducati sau gsxr 1000 :lol: :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning