Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   HayaBusa (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/245-hayabusa.html)

Gabi_323i 31-12-03 02:12

hmmm!!!! ii fugea ghidonu' in curba?

da ok cum zici tu!

:wink: :wink: :wink: :wink:

catalin rs4 31-12-03 05:50

:lol: :lol: tie frica sha? :lol: :lol: sincer si mie imi este frica pe motor :lol: :lol: :lol:

b99sha 31-12-03 06:43

Da, cum s-ar zice \"e altceva\". Si eu inca nu-s impacat cu cele lumesti k sa pasesc \"dincolo\".
Dar cu toate astea, dac-as putea, mai mult k sigur mi-as lua ceva de viteza :twisted: Ce sa-i faci - tineretea asta...

p.s. offtopic - de n-au aratat zilele astea la accidente rutiere - parca numai victime oameni tineri :(

catalin rs4 31-12-03 06:56

:lol: :lol: :lol: da asa este si mie imi plac motoarele si sun sigur ca o sami iau motor dar cu cat mai tarziu cu atat mai bine :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 31-12-03 15:32

da ma cata sati iei pe la 50 de ani un harley si sa vi cu el la intalniri la noi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

catalin rs4 31-12-03 20:58

:lol: :lol: nu suport harley :lol: o sami aiu peste un an doi :lol: cemi place mult ii ducati sau gsxr 1000 :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning