![]() |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
s-a spart conducta... :)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
ms tng-ule dar vazusem pe unu la la mine din lic pe motor stand de vb cu voi si am crezut k el e :)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Toata lumea ne confunda!!! sunt 3 cbr-uri in Ploiesti
Am meu este rosu cu negru sau invers :) si am cresta neagra Mai este unu negru cu gri si are si el cresta,dar rosie Si inca unul tot negru cu gri (model mai vechi)dar are urechi Eu invata in Caragiale Bun venit scuteristei! Asfalt uscat This is me:(aveam cresta la spalat) https://i112.photobucket.com/albums/n...6/DSC01864.jpg Si motoreta: https://i112.photobucket.com/albums/n...6/IMG_4132.jpg |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
intreba de mine mey?
poate ma confunda cu cobra :P numai ca eu nu prea le am cu 2 roti, e mai sigur pe 4.... sau poate nu :P |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
:)) pe tine te stiu momo... da' chiar cand vreo data o sa se intample si la noi sa se organizeze o legala?? ;)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
macar pe 2 roti ar fi ceva ...dar vorbisem eu cu directorul de la rtp si l-am intrebat daca putem face cu masinile.. si c zice bou'? k..domne nu avem 1 km de garduri.C parere aveti??
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
sigur nu gardurile sunt problema ;)
gata cu off-topicu ;) am discutat problema asta de prea multe ori si nu am rezolvat nimic :( |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
okas...n-am vrut :( shantzu cand ai tu timp si daca vrei imi explici si mie unde tre' sa intru pt virtual tuning?? pls pls :P
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
momo ai ganduri mari?
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Ha! .....................................
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
momo... lasate frate de combinatii si yatzi dreeaq masina
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
In schimb avem etapele noastre: Speciala E60 VTO (Viteza Traseu Oras) Drag Racing Bdul Independentei Toate acestea numai datorita persoanelor aflate in functiile inalte ale primariei si nunumai! |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
fratzilor nu-mi trebuie combinatii! m-am facut cuminte :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning