![]() |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
https://www.youtube.com/watch?v=rwUXHsIR5xA
cielo sfi vs audi a4 2.5 tdi 180 cp stoc + modificari cred = winner cielo:D |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
trebuie să te credem pe cuvānt că-n film nu se vede ...
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
sa te comvingi:) |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
frumos cielo, ingrijit, motor nu mai zic, f vioi :d. o intrebare am si eu este omologat motoru? toate cele bune
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
nu cred ca este vreunu in RO sa aibe SFi omologat pe cielo ..
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Care e rolul A6-ului in 'liniuta'? A vazut multe liniute si cateodata mai exista si a 3-a masina in spatele lor (sau in paralel)... alta camera cumva?
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
a existat/exista o nexia verde in craiova cu c20xe omologat pe bune ,omologarea facandu se acum cativa ani
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
se omologau mai demult am auzit si eu, de curand un prieten sa chinui sa omologheze un let pe o astra gsi masina facuta ok cu frante cu absolut tot, si nimic i-au scos motoru euro 2 si masina non euro si sa lasat pagubas.
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
imi place mult masina :D
bafta cu ea ! |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
foarte tare man...ti'am vazut masina prin oras de cateva ori..insa nu stiam ce ascunde sub capota:D..
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
am vazut pe youtube ca te-ai dat si cu o astra Gsi , care a fost rezultatu ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:22. |
- Copyright 2026 4Tuning