![]() |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
acolo am luat de 1,2 kg ... si poza p mess dau kre e toma necredinciosu :D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
la teava acolo e"murdar" pestele ca se varsa toate porcariile din cacaina si e prezent la mancare :D
dar merge si acolo doar de distractie :D |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
Si cum ramane cu icarul ?? |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
momentan stau ca s gripat :D
sambata care vine poate iesim |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
care are chef azi de un icar ?...o pluta usoara:D
id: costy_suceava |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
Ce balti mai stiti? |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
la costana stiu ca este iaz si prin falticeni parca :-? . nu mai stiu sigur .
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning