Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Cum va relaxati in timpul liber ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243442-relaxati-timpul-liber.html)

Iere 05-04-11 22:30

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4224824)
ai primit bonus ? :)) daca aveai pile nu mai luai :( :twisted: ...:rolleyes2

Degeaba k a sunat ""un individ" adik sefu de la apele romane sau nuj cum la 112 si eram vreo 17 acolo:))

SeRee 05-04-11 22:31

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4230788)
Degeaba k a sunat ""un individ" adik sefu de la apele romane sau nuj cum la 112 si eram vreo 17 acolo:))

trebuia sa fugitzi :X

Iere 07-04-11 22:42

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4230799)
trebuia sa fugitzi :X

Ce sa fug k nici nu i-am vazut knd mi-o pus mana pe umar....am vrut sa zic ce ai we ...apoi am vazut k e politzia :))

88 RKN 08-04-11 18:40

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4236391)
Ce sa fug k nici nu i-am vazut knd mi-o pus mana pe umar....am vrut sa zic ce ai we ...apoi am vazut k e politzia :))

dar unde ati mers?

Iere 10-04-11 18:34

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by 88 RKN (Post 4238466)
dar unde ati mers?

Chiar pe apa sucevei mai jos de Iulius Mall la tzeava aia acolo e grosuu :P

LeX_CLK 10-04-11 21:53

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
acolo am luat de 1,2 kg ... si poza p mess dau kre e toma necredinciosu :D

costy_suceava 11-04-11 07:49

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
la teava acolo e"murdar" pestele ca se varsa toate porcariile din cacaina si e prezent la mancare :D
dar merge si acolo doar de distractie
:D

Iere 11-04-11 13:55

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4244862)
la teava acolo e"murdar" pestele ca se varsa toate porcariile din cacaina si e prezent la mancare :D
dar merge si acolo doar de distractie
:D

Stiu asta !....

Si cum ramane cu icarul ??

costy_suceava 11-04-11 16:08

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
momentan stau ca s gripat :D
sambata care vine poate iesim

Iere 11-04-11 18:31

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4246079)
momentan stau ca s gripat :D
sambata care vine poate iesim

okee vedem !

costy_suceava 16-04-11 11:13

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
care are chef azi de un icar ?...o pluta usoara:D
id: costy_suceava

costy_suceava 16-04-11 22:23

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit

costy_suceava 16-04-11 22:24

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
Ce balti mai stiti?

Iere 19-04-11 21:04

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4261622)
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
Ce balti mai stiti?

Este lipoveniul si la plopeni si mitocas...iazurile alea cu plata cam atat :)

eu_alex 19-04-11 21:07

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
la costana stiu ca este iaz si prin falticeni parca :-? . nu mai stiu sigur .


All times are GMT +2. The time now is 19:10.

- Copyright 2026 4Tuning