Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

Caius TM 26-02-11 09:33

Re: E36-My e36 TM
 
bineeeeee ... walker :lol:

LE: trebuie o mana de polish pe jantele alea....

ruller 26-02-11 09:42

Re: E36-My e36 TM
 
bafta....arata binisor ptr inceput...
o faci mai de cox..aa :D

laurentiu_tim 26-02-11 09:54

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4122099)
bineeeeee ... walker :lol:

LE: trebuie o mana de polish pe jantele alea....

da trebe polish ...poate imi da koxatu indicatii sa le fac sa straluce...numa sa se duca vremea asta aiurea

texan am fost pentru o zi :lol::lol:

Quote:

Originally Posted by ruller (Post 4122120)
bafta....arata binisor ptr inceput...
o faci mai de cox..aa :D

ms zozo....o sa fie daily driven...dar vreau sa aibe si ceva de DTM in ea8)

ozn_yakuza 26-02-11 11:05

Re: E36-My e36 TM
 
e super masina am avut ocazia sa o vad la o spalatorie cam acum 3 luni prin bucuresti si singura chestie care nu mi a placut erau jegurile alea de stele in loc de emblemele de bmw.....

arata super bine masina ,bafta cu ea.;)

kox_24 27-02-11 08:16

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by ozn_yakuza (Post 4122308)
singura chestie care nu mi a placut erau jegurile alea de stele in loc de emblemele de bmw......;)

there is a new seriff in town!!!! :-)

laurentiu_tim 27-02-11 14:21

Re: E36-My e36 TM
 
nu mai e :lol::lol: ti-am zis ca am devenit civil :lol:

da_joint 28-02-11 08:51

Re: E36-My e36 TM
 
Frumoasa masina si cu f mult potential,am mai intalnit-o in trafic.
Cu niste jante pe masura iese ceva deosebit.
Sa o stapanesti sanatos!

laurentiu_tim 28-02-11 11:33

Re: E36-My e36 TM
 
4 Attachment(s)
da ms.....jantele ma batea gandu sa le schimb...oricum e bine ca am de unde alege ca apelez la kox garage si punem ceva senzatie numa na sa ma lase si sufletu sa dau o carutza de bani pe rotzi...

Gelu_GGG 28-02-11 12:41

Re: E36-My e36 TM
 
Frumoasa masina o stiu de ceva vreme.

Sa sti ca e frumoasa asa cum e ea adica cu rotile alea, cu ale,cu alea de america in bara spate, si cu culoarea asta deochiata. mai bine o lasi asa :D

audi l ai dat?

Luci_e36 28-02-11 13:00

Re: E36-My e36 TM
 
te-am vazut acum in weekend cand ai trecut pe la stadion, spectacol masina ! :D
so stapanesti sanatos !

alessandro_a1987 28-02-11 15:11

Re: E36-My e36 TM
 
pune poze cu interioru clare te rog!

JusT_SaY_BoBo 28-02-11 20:19

Re: E36-My e36 TM
 
superba masina!
o stiu de mult timp de la anunturi!
jantele mi se par ca dau foarte bine,de ce vrei sa le schimbi?

crysty.bobok 01-03-11 11:55

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4130360)
superba masina!
o stiu de mult timp de la anunturi!
jantele mi se par ca dau foarte bine,de ce vrei sa le schimbi?

fi sigur ca le schimba cu ceva mult mai frumos !!! Made in Tm :D

Bafta Laurentiu !

laurentiu_tim 01-03-11 23:45

Re: E36-My e36 TM
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Gelu_GGG (Post 4128963)
Frumoasa masina o stiu de ceva vreme.

Sa sti ca e frumoasa asa cum e ea adica cu rotile alea, cu ale,cu alea de america in bara spate, si cu culoarea asta deochiata. mai bine o lasi asa :D

audi l ai dat?

as vrea sa revin la bandourile in coloarea originala adik negre plus difuzoru spate la fel......

audi da e pe la bucale si cineva lo vazut iar in alexandria...:lol:
Quote:

Originally Posted by Luci_e36 (Post 4129015)
te-am vazut acum in weekend cand ai trecut pe la stadion, spectacol masina ! :D
so stapanesti sanatos !

ms ms....a fost prima zi a ei in oras la "plimbare" :lol:

Quote:

Originally Posted by alessandro_a1987 (Post 4129315)
pune poze cu interioru clare te rog!

daca mai vrei da-mi un PM cu id tau de mes si iti pun cate vrei...


Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4130360)
superba masina!
o stiu de mult timp de la anunturi!
jantele mi se par ca dau foarte bine,de ce vrei sa le schimbi?

dau ok jantele,nu vreau neaparat sa le schimb dar daca as prinde ocazia sa iau ceva si mai fain nu as ezita...o sa aibe parte si de alte roti...late....marca Kox :lol:

Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4132088)
fi sigur ca le schimba cu ceva mult mai frumos !!! Made in Tm :D

Bafta Laurentiu !

ms....am trimuri faine de e39 daca vrei...alea argintii :-)

ieri mi-o venit primul pachet...un morman de fiare :lol:

maine ridic si noile scaune....joi vine si alt volan....am gasit si stopurile prin raul....si ceva faruri......mai mi-ar trebui bandouri...pan acum am gasit dar nu set complet.....mai caut....joi este programata si la rar si trebuie s aincep sa-mi bat capu pentru niste nr :lol:

Z E K Y 02-03-11 10:37

Re: E36-My e36 TM
 
cunosc masina din bucuresti..(era parcata in apropiere de zona unde locuiesc)....a si venit odata cu ea la o intalnire bmw si i-am schimbat obc-ul din germana in engleza ca nu stia cum....forta maxima masina...sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea..din cate-mi amintesc pretul ei era destul de mare...

P.S. revino la bandourile negre si da-l afara din lot de chuck noris :pistoles:+ alte faruri...si o clima digitala (parca ai manuala) si cam aia e 8)


All times are GMT +2. The time now is 02:25.

- Copyright 2026 4Tuning