![]() |
CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati mental
Imi este foarte greu sa cred , ca sunt Coleg cu voi pe acest FORUM !
N O C O M M E N T ! ! ! P.S. - KLUSENBURG asta , e cumva pe langa Spit.9 sau in spate la SOCOLA ? |
Re: Formeaza propozitia si public-o
m-am cacat pe un ou pentru ca fumez iarba
|
Re: CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati me
Quote:
si daca nu ai observat esti la sectiunea "Divertisment". |
Re: Formeaza propozitia si public-o
"Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt sexy ". :lol:
Nici ca se putea mai bine . |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu un castron cu cereale pentru ca asta sunt.
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am **ut pe un gras pentru ca imi urasc viatza :))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu un mexican beat pentru ca sunt urat :lol: ma cam ingrozesc propozitiile :lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
m-am cacat pe un dealer de droguri pentru ca asta sunt:)))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am facut sex oral cu o maimuta pentru ca asta sunt. LOL
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:16. |
- Copyright 2026 4Tuning