Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Formeaza propozitia si public-o (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/240026-formeaza-propozitia-public.html)

duesenberg 08-04-11 15:19

CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati mental
 
Imi este foarte greu sa cred , ca sunt Coleg cu voi pe acest FORUM !

N O C O M M E N T ! ! !

P.S. - KLUSENBURG asta , e cumva pe langa Spit.9 sau in spate la SOCOLA ?

lupalb 11-04-11 12:16

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
m-am cacat pe un ou pentru ca fumez iarba

bogdan.t 15-04-11 19:24

Re: CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati me
 
Quote:

Originally Posted by duesenberg (Post 4237994)
Imi este foarte greu sa cred , ca sunt Coleg cu voi pe acest FORUM !

N O C O M M E N T ! ! !

P.S. - KLUSENBURG asta , e cumva pe langa Spit.9 sau in spate la SOCOLA ?

invata sa citesti prima data si dupa aceea sa vii cu comentarii aiurea care nu au nici un rost!

si daca nu ai observat esti la sectiunea "Divertisment".

alinush27 15-04-11 19:54

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
"Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt sexy ". :lol:

Nici ca se putea mai bine .

X1190 19-04-11 19:25

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu un castron cu cereale pentru ca asta sunt.

koenigsegg2peu 20-04-11 21:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am **ut pe un gras pentru ca imi urasc viatza :))

GrigoGt 29-04-11 16:53

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu un mexican beat pentru ca sunt urat :lol: ma cam ingrozesc propozitiile :lol:

Iulianroscatu 29-06-11 13:28

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
m-am cacat pe un dealer de droguri pentru ca asta sunt:)))

TYGER1985 16-10-11 13:31

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am facut sex oral cu o maimuta pentru ca asta sunt. LOL


All times are GMT +2. The time now is 06:45.

- Copyright 2026 4Tuning