Re:
Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Ce caterinca e acest topic... Numai informatii de pe net si discutii de masini fictive... Dar vrem si noi sa vedem o cursa, ceva, in care o dacie iese castigatoare... :roll: Mai greu, nu ?
|
Trage Honda langa Dacia mea si ai sa vezi o Dacie castigatoare . :lol: Toata lumea vrea deja sa vada Dacia cum bate o masina de 180 cai . E mai greu un pic nu ?
|
Pai tu la masini de 120 de cai te dai mah ??? Te credeam baiat serios... :lol: :lol: :lol: Nu zic de tine, ai Dacie turbo, bravo ei, stiu ce poate daca e in mintile ei. Dar doar subliniam ca numai vise si planuri pe aici, insa fapte... Mai tarziu.
|
Pai cu a mea in mintile e tot am o teama de COX ....
|