Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alfa Romeo tuning (https://forum.4tuning.ro/152-alfa-romeo-tuning.html)
-   -   Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C (https://forum.4tuning.ro/152-alfa-romeo-tuning/23756-alfa-romeo-autodelta-brera-j5-3-2-a.html)

alfa33 24-09-06 21:31

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 563196)
e din surse sigure?

Sunt unul dintre oamenii de baza de la Alfa Club Romania. Informatia circula repede. Datele astea le am comfirmate din italia si anglia de la alte cluburi. Pe langa asta mai sunt cateva site-uri care publica aprox aceleasi date. 100% sigur nu am cum sa fiu ca nu fac parte din executivul alfa dar e foarte posibil ca majoritatea asteptarilor sa se materializeze. De ex pe 8c se potriveste bine un v8 sau un v12. Mai urmeaza insa si alte modele care au nevoie de motorizari mari. Gen alfa 169 Visconti sau viitorul SUV dezvoltat cu maserati pentru a bate porche cayene.

mircea84 31-01-07 16:50

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Alfa rules!!!!E beton rau nu gluma :P intotdeauna au fost niste masini frumoase dar acu' e prea de tot :)

TOMMY 03-02-07 00:11

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Hmmmm. In sfarsit Alfa isi revine la normal. Nemtzii, pregatitzi-va!:twisted:

bodyspeed 04-02-07 18:32

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
super tare.. agresiva cum e... imi place.. poate de asta imi place

tune_AKj 05-02-07 17:24

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
dap..<agresiva>...eu nu pot sa-i "rezist"....:-P

SMECH_BUC 22-07-07 17:59

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
E Cea Mai Adevarata......jur........

Vladutz_bv 22-07-07 21:56

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Frate asta da masina.Ce consum are?

mareo 14-08-07 10:15

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
soper tare alfa asta..unele din cele mai frumose:D

briliantul_teo0 07-12-07 18:26

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
In realitate arata si mai bestial... eu cred ca e dupa 147 :lol:
(gumesc, evident).

aldoadabass_wrs 12-12-07 21:39

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
da best...intradevar pare a fii un vis...candva poate va devenii realitate....whu knowzz?:))

skoda boy 19-12-07 13:52

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Arata de-a dreptul bestial...Cea mai frumoasa masina facuta de alfa.(Parerea mea)

silencer156 23-04-08 19:06

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
m-ar interesa si pe mine niste faruri xenon la o 156 din 2000 2.4 JTD...daca se gasesc si faruri cu angel eyes eventual...ca nu prea am vazut asa ceva la alfe...mersi anticipat

Claudius25 21-01-10 19:02

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
niste date tehnice pt Brera + preturi ? daka se poate?

tica_146 28-06-11 18:12

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Quote:

Originally Posted by Vladutz_bv (Post 1009587)
Frate asta da masina.Ce consum are?

La consum te gandesti tu cand ai o masina de asta??? mai frate...
toata lumea era entuziasmata si tu ai stricat-o!!!
ma ce oameni...

Radu.Dobromirescu 03-07-11 08:41

Re: Alfa Romeo Autodelta Brera J5 3.2 C
 
Mama doamne ...superba!!!:shock:


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning