Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

IS19CIP 08-02-11 15:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lam vazut azi pe RazvanMRG pe la copou pe domnu D3mon pe la fundatie8)

2slow4u 08-02-11 15:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi o scurta intalnire cu razvan BMA la rapa galbena. :-)

BoxeR.RGA 08-02-11 17:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
l-am vazut si eu azi pe IS 12 ASU pe la combeton :).

PS : imi cer scuze dak am gresit cifrele de la nr.:) nu le mai tin minte bine

D3m0N 08-02-11 22:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4065552)
Azi o scurta intalnire cu razvan BMA la rapa galbena. :-)

in locul tau taceam, ca sa nu te dau de gol ca n-ai bara:)))

2slow4u 09-02-11 14:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu are nimica mai, am vazut ca a venit caldura si mi-am dezgolit bucile...:D

MnezO 12-02-11 17:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit GRG astazi pe la ora 16:30 la Gara Internationala !

BoxeR.RGA 13-02-11 20:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
l-am vazut pe GRG prin fata pe la MOTOR :)..tu erai cel de la volan?

kristi_is 14-02-11 20:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
bmw negru LCO (e "ocaruntu" din cate stiu) oprit de politie la carrefour felicia ieri:D

MnezO 14-02-11 21:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut crvalx in seara asta la stadion daca nu ma insel !

ocaruntu 15-02-11 18:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by kristi_is (Post 4085224)
bmw negru LCO (e "ocaruntu" din cate stiu) oprit de politie la carrefour felicia ieri:D

aprob :evil:

kristi_is 15-02-11 19:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-au 'taxat' ceva ? ca am vazut ca te-au tinut ceva timp acolo. ai trecut in fata semaforului sau.. ? ca nu am vazut sa fi facut altceva.

ocaruntu 15-02-11 19:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
le-a placut masina si m-au intrebat de sanatate ...

CRyS` 16-02-11 10:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
@ kristi_is - vezi ca faci off topic!

Mnezo - ieri la semafor in Galata! Ne-am intalnit intamplator, eu cu farul drept de pe Megane in portiera stanga fata a Golf-ului lui! Doar simulare!


Off topic:
P.S. Daca eram vanator de prosti in trafic, imi schimbam farurile pe asigurarea ta :lol:

MnezO 16-02-11 13:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ce bataie iti dadeam :twisted:

PoToS 17-02-11 23:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poate va mai dati si in gat din greseala din cand in cand ca sa fie bine :D

eu eram acolo ala m-a vazut dincolo :D

dar e fun :D


All times are GMT +2. The time now is 23:48.

- Copyright 2026 4Tuning