![]() |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Deci va adunati cu mic cu mare?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
1 Attachment(s)
Yes !! Mai asteptam dorniciiiiiiii !
Sa imi prezint si eu BICICLETA ! |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Daca nu am frane pot veni ?:)) 90% sunt sanse sa fiu prezent :) .
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Da ce ai frate de nu ai frane:))?Daca ai bmx mi-l dai mie,merg fara probleme:)):lol::lol::lol:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
NU se pune problema la mine...ma descurc sa o repar.Multumesc oricum !
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Deci,cine vine si cu ce.
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
deciii ... daca nu ma duc la Nunta ..sa vad un prost cum se leaga 100% is prezent :D
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
P.S:Azi e intalnirea cu toti din Iasi cu bicicletele (IASI BIKE )la 18:00 sus la rond Copou.Ne infiltram? |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
SCUZE pt dublu post ,eu mai vin cu 3(85 % sigur) prieteni cine mai vine???
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Se poate un like si un share?!?VA ROG !!!
https://www.youtube.com/user/cameradepebicicleta/videos LIKE !!!: www.facebook.com/cameradepebicicleta Subscribe/abonati-va |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Am si eu o intrebare de n00b. Se poate merge pe bicicleta, pe strada, fara a purta echipament de protectie ( macar casca ) ?
Inca ceva...pista pentru biciclete...pentru ce a fost facuta ? Cel putin partea de la Super in sus stiu ca e "practicabila"... |
| All times are GMT +2. The time now is 05:59. |
- Copyright 2026 4Tuning