Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri la stadion...cu biciclete (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/233634-intalniri-stadion-biciclete.html)

CRyS` 20-08-12 14:25

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Deci va adunati cu mic cu mare?

IS19CIP 20-08-12 14:32

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
1 Attachment(s)
Yes !! Mai asteptam dorniciiiiiiii !
Sa imi prezint si eu BICICLETA !

cretu_bs 20-08-12 14:52

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5144713)
:lol::lol::lol:

EXCELENT !

18.Marius.92 20-08-12 15:55

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Daca nu am frane pot veni ?:)) 90% sunt sanse sa fiu prezent :) .

cretu_bs 20-08-12 22:15

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Da ce ai frate de nu ai frane:))?Daca ai bmx mi-l dai mie,merg fara probleme:)):lol::lol::lol:

18.Marius.92 20-08-12 22:26

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by cretu_bs (Post 5145425)
Da ce ai frate de nu ai frane:))?Daca ai bmx mi-l dai mie,merg fara probleme:)):lol::lol::lol:

E stricat ceva pe acolo..e lipit cu scoci :))...dar ma duc in bazar si cumpar piesa :D

cretu_bs 20-08-12 22:27

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145435)
E stricat ceva pe acolo..e lipit cu scoci :))...dar ma duc in bazar si cumpar piesa :D

Aha.Bun bafta ! Am eu 14 ani da ma pricep daca ai nevoie de ajutor imi zici acilea pe forum !!!

18.Marius.92 20-08-12 22:29

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
NU se pune problema la mine...ma descurc sa o repar.Multumesc oricum !

cretu_bs 23-08-12 09:59

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Deci,cine vine si cu ce.

Jockers 23-08-12 18:49

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
deciii ... daca nu ma duc la Nunta ..sa vad un prost cum se leaga 100% is prezent :D

cretu_bs 24-08-12 09:36

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5144713)
:lol::lol::lol:

I-ai zis lu CRYS ca o sa ramana uimit cand o sa iti vada bicicleta,si acum chiar is curios:)):lol::lol::lol:Deci venim?
P.S:Azi e intalnirea cu toti din Iasi cu bicicletele (IASI BIKE )la 18:00 sus la rond Copou.Ne infiltram?

cretu_bs 24-08-12 11:50

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
SCUZE pt dublu post ,eu mai vin cu 3(85 % sigur) prieteni cine mai vine???

MihaiCsl 24-08-12 13:31

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5149074)
deciii ... daca nu ma duc la Nunta ..sa vad un prost cum se leaga 100% is prezent :D

Tu stii sa pedalezi ma ?:))

cretu_bs 25-08-12 22:03

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Se poate un like si un share?!?VA ROG !!!
https://www.youtube.com/user/cameradepebicicleta/videos
LIKE !!!:
www.facebook.com/cameradepebicicleta
Subscribe/abonati-va

aalex691 25-08-12 22:41

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Am si eu o intrebare de n00b. Se poate merge pe bicicleta, pe strada, fara a purta echipament de protectie ( macar casca ) ?
Inca ceva...pista pentru biciclete...pentru ce a fost facuta ? Cel putin partea de la Super in sus stiu ca e "practicabila"...


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

- Copyright 2026 4Tuning