Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   cele mai vechi e30-uri din ro!!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/233021-vechi-e30-uri-ro.html)

Billy c25xe 25-01-12 13:21

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
1 Attachment(s)
Stiu ca vedeam cand eram la liceu boboc , pe mihai bravu si in dristor foarte des 2 ursi care m-au marcat , unul era verde cu botul portocaliu si flacarile se extindeau pe laterale si un urs crem cu borbet a pe el .

Stiu ca acum ceva vreme am vazut printre blocuri , langa parcul tineretului un urs crem cu borbeturi a abandonat si ma gandeam , oare o fi masina aia , ce o vedeam in copilarie ? Habar nu am , oricum astia 2 mereu cand ii vedeam , nu mergeau mai niciodata incet si urlau tobele de iti provoca mancarimi :twisted:

Am cautat putin si acesta este ursul crem despre care vorbeam mai sus

bix 25-01-12 15:19

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4846392)
unul era verde cu botul portocaliu si flacarile se extindeau pe laterale

era a lui Cristi cu CRY la numar...

tmDNSe30 25-01-12 16:52

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4846392)
Stiu ca vedeam cand eram la liceu boboc , pe mihai bravu si in dristor foarte des 2 ursi care m-au marcat , unul era verde cu botul portocaliu si flacarile se extindeau pe laterale si un urs crem cu borbet a pe el .

Stiu ca acum ceva vreme am vazut printre blocuri , langa parcul tineretului un urs crem cu borbeturi a abandonat si ma gandeam , oare o fi masina aia , ce o vedeam in copilarie ? Habar nu am , oricum astia 2 mereu cand ii vedeam , nu mergeau mai niciodata incet si urlau tobele de iti provoca mancarimi :twisted:

Am cautat putin si acesta este ursul crem despre care vorbeam mai sus

acesta este ursu verde despre care vorbesti cred:-)

OdorogLGV 25-01-12 17:39

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
ha...chiar bun acest thread!!mi-am adus aminte cand se faceau legalele pe chei-ul Dambovitei....ce vremuri!!!chiar daca eram copil pe acea vreme,nu exista sa lipsesc:))...erau masini frumoase,dar total diferite de ceea ce este acum!cum trec anii...:sad:

Billy c25xe 25-01-12 19:29

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by tmDNSe30 (Post 4846759)
acesta este ursu verde despre care vorbesti cred:-)

Da da , acesta este inculpatul :oops:

GTII 25-01-12 21:08

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1327494610 are cineva mai multe poze cu ursu ala din partea stanga? :X

morpheusmaster 25-01-12 21:48

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
E chiar frumos ce se intampla pe acest topic si carcotasii ar trebui tinuti la distanta. Cei care stiu mai bine, BIX, FLR, VEC & many others au putea posta asa pe scurt de cine'si mai aduc aminte cand pe unde...e chiar frumos de citit cum a inceput totul.

In ziua de azi nici ursii nu mai sunt ce au fost si nici proprietarii lor, din pacate. (marea majoritate)

tmDNSe30 25-01-12 22:28

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
1 Attachment(s)
Multumesc Morpheusmaster pentru cuvintele frumoase spuse si eu as vrea ca,carcotasii sa se abtina si toti cei care nu intaleg rolul acestui topic


ON:o poza cu CRY

optimus 26-01-12 00:00

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
3 Attachment(s)
Ursu B 66 ZAG era impresionant la vremea lui , acum a ajuns paragina

tmDNSe30 26-01-12 18:44

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
haideti cu legendele!!!

Andreynyo 26-01-12 19:02

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle...-curselor.html

https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle...bucuresti.html

jakal 29-01-12 20:53

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
3 Attachment(s)
.......................

Guwy 29-01-12 20:57

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4854134)
.......................

Alta masina care mi-a marcat copilaria :)) =)) .

B.69.KID 29-01-12 21:08

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4854134)
.......................

astea sunt proaspat luate de pe facebook ;) nu?

jakal 29-01-12 21:39

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by B.69.KID (Post 4854168)
astea sunt proaspat luate de pe facebook ;) nu?

calde.......:lol:

am avut ocazia sa ma plimb si eu cu el in varianta din ultima poza.....:D


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning