Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

GOGU_VL 09-02-11 14:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4068535)
Sa inteleg ca se pregateste ceva maret organizat de cei de pe 4tuning ? :twisted:

Tot ce e posibil :twisted:

da_joint 09-02-11 14:26

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
:)) nu chiar.Cel mai bine e sa nu asociem cu nimeni ca sa nu apara discutii.

antacebal 09-02-11 14:50

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Joint ai pregatit uniforma?

sprinter 09-02-11 18:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by antacebal (Post 4068645)
Joint ai pregatit uniforma?

Bai nene jointu ar trebui sa se ridice la nivelul numelui :lol: si ti zic eu ca o sa vina toata lumea :)))

antacebal 09-02-11 21:20

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu ma duc la H20 ....:peace:

Billy c25xe 04-03-11 12:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
A venit martie :oops: si din pacate nu este nici o discutie oficiala ca sa zic asa cu vre-o posibila intalnire .

Incep sa ma uit cu invidie pe ursari :))) si nu mai avem la dispozitie decat 3 luni , cam asa .

SB09HMM 04-03-11 12:24

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent si eu !!!

Marian_nebunu 04-03-11 12:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
5 iunie (Duminica) ORA PRANZULUI !!! LOCATIA INCA NU M-AM GANDIT SINCER CRED CA AR FI TARE LA VALCEA ,PLOIESTI SAU PITESTI !!!

EU IN LUNA MAI PRECONIZEZ CA AM MASINA GATA !!! DECI PROBABIL VOI FI PREZENT !

GOGU_VL 04-03-11 13:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4141637)
5 iunie (Duminica) ORA PRANZULUI !!! LOCATIA INCA NU M-AM GANDIT SINCER CRED CA AR FI TARE LA VALCEA ,PLOIESTI SAU PITESTI !!!

EU IN LUNA MAI PRECONIZEZ CA AM MASINA GATA !!! DECI PROBABIL VOI FI PREZENT !

Haha buna asta Mareane :lol:
Dar iti spun eu ca Jointul nu sta degeaba, deabia doarme noaptea, o coace el bine de tot ;)

stefan72 07-03-11 19:06

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mai sunt cluburi bmw care fac intalniri anuale... dar nu tin cont de model.
am partcipat si eu intr-un an si pot spune ca a fost frumos.
aici de ce va "defalcati" pe modele?

xtazy 09-03-11 01:46

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Traseul pe transfagarasan suna foarte bine... Ar fi ok in 5 iunie :) oricum aveam de gand sa il fac anul asta cu masina, pt prima data.
In plus ar arata bine vreo 100 de PISICI una langa alta :X
(am un 316i compact)

abby3325 09-03-11 17:07

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Dap, suna bine "Transfagarasan", acolo chiar te poti bucura de pisica ta ! Ne-am putea opri la Balea Lac, si cate si mai cate, e un traseu frumos !
Insa .. nu noi hotaram :D Sper sa nu fie ca si acum 2 ani "SEC" : ne vedem la Bucuresti in parcarea de la Casa Poporului, cateva poze, o tura de oras .. si gata .. nu, nu am nimic cu Bucurestiul sau bucurestenii, am mai spus asta si o mai spun, atata doar ca prefer (ca multi altii de aici) un punct de intalnire mai central, mai accesibil tuturor.
Indiferent unde se va face, am sa vin, nu e nici o problema si de abia astept :D

GOGU_VL 09-03-11 18:07

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by abby3325 (Post 4156140)
Dap, suna bine "Transfagarasan", acolo chiar te poti bucura de pisica ta ! Ne-am putea opri la Balea Lac, si cate si mai cate, e un traseu frumos !
Insa .. nu noi hotaram :D Sper sa nu fie ca si acum 2 ani "SEC" : ne vedem la Bucuresti in parcarea de la Casa Poporului, cateva poze, o tura de oras .. si gata .. nu, nu am nimic cu Bucurestiul sau bucurestenii, am mai spus asta si o mai spun, atata doar ca prefer (ca multi altii de aici) un punct de intalnire mai central, mai accesibil tuturor.
Indiferent unde se va face, am sa vin, nu e nici o problema si de abia astept :D

Ceva si peste noapte......un hotel unde sa ne cazam toti......o parcare maaaare privata unde sa ne facem de cap sa nu ne deranjeze nimeni......

Billy c25xe 09-03-11 21:20

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Suna bine , sper sa se faca public cat mai repede ca fierb aici :lol:

JimGod 09-03-11 23:07

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4156323)
Ceva si peste noapte......un hotel unde sa ne cazam toti......o parcare maaaare privata unde sa ne facem de cap sa nu ne deranjeze nimeni......

si cand o sa le zici ca totul este aranjat si ca ii costa 250lei de persoana nu stiu cati or sa mai sara in sus.ceea ce spui tu cu cazare si toate cele trebuie sa fie cineva care sa organizeze si sa alerge sa faca toate astea.trebuie sa ocupam o pensiune intreaga ca asa poate avem si ceva discount.ceva cu piscina...?? :D
ca sa faci toate astea trebuie sa strangi banii din timp sa fii sigur cine vine si cine nu si cati vin si de asemenea pentru a se da avans la pensiunea respectiva.mese festive,piscina,cazare pfff vorbesc din filme...imi e greu sa cred ca suntem in stare de asa ceva.


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning