Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar/Schimb telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/231697-cumpar-schimb-telefoane.html)

edinho_realmadrid 28-02-11 06:43

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumparam telefoane !!!

D0ryN 01-03-11 14:15

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Un Sony Ericsson W890 ?

crysty.bobok 01-03-11 23:02

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cat oferi pe un samsung D900i ?
Incarcator cablu de date si cutie ! toate orginale ... semne de uzura normale !

marianpan 02-03-11 08:47

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Un sony ericson t650i ,in cutie cu toate accesoriile?

edinho_realmadrid 05-03-11 11:05

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Valabil !!! Astept ofertele voastre in continuare !!!

sandor406 06-03-11 08:39

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
nokia 2610 impecabil, decodat, incarcator!cat oferi?

edinho_realmadrid 07-03-11 13:02

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Asteptam ofertele voastre !!!

edinho_realmadrid 14-03-11 07:05

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Asteptam ofertele voastre !!!

edinho_realmadrid 16-03-11 11:21

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Valabil !!!

d_anny_10 17-03-11 12:02

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
2 Attachment(s)
Salutare! poate prezinta interes! samsung M310v si Nokia 5220 Xpress music !

DUB-R 17-03-11 17:06

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Nokia 1616 nou (in proportie de 98%) ? 50 lei ca n-am ce face cu el...

edinho_realmadrid 18-03-11 09:54

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by d_anny_10 (Post 4176834)
Salutare! poate prezinta interes! samsung M310v si Nokia 5220 Xpress music !

Ai p.m.

Quote:

Originally Posted by DUB-R (Post 4177563)
Nokia 1616 nou (in proportie de 98%) ? 50 lei ca n-am ce face cu el...

Ai p.m.


Valabil in continuare !!!

Bogdan WBT 22-03-11 10:26

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Am un Nokia 6700 Slide Aluminium in cutie complet nou noutz cu tipla nescoasa. Codat vodafone.

edinho_realmadrid 24-03-11 06:50

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan WBT (Post 4190398)
Am un Nokia 6700 Slide Aluminium in cutie complet nou noutz cu tipla nescoasa. Codat vodafone.

Ai p.m.



Valabil in continuare !!!

sandor406 06-05-11 16:22

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
nokia 2730 classic decodat, functioneaza super bine, estetic nota 8-9 din 10(chromul de pe margine este cam dat jos, in rest nui lovit, nu zgariat tare, nu crapat) singura problema este ca bateria este umflata, dar functioneaza super ok, fara probleme! si mai este nokia 2680 slide, arata de nota 9, functioneaza de nota 10! in rest totul ok!:) preturi neg.!;)


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning