![]() |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Cumparam telefoane !!!
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Un Sony Ericsson W890 ?
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Cat oferi pe un samsung D900i ?
Incarcator cablu de date si cutie ! toate orginale ... semne de uzura normale ! |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Un sony ericson t650i ,in cutie cu toate accesoriile?
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Valabil !!! Astept ofertele voastre in continuare !!!
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
nokia 2610 impecabil, decodat, incarcator!cat oferi?
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Asteptam ofertele voastre !!!
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Asteptam ofertele voastre !!!
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Valabil !!!
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
2 Attachment(s)
Salutare! poate prezinta interes! samsung M310v si Nokia 5220 Xpress music !
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Nokia 1616 nou (in proportie de 98%) ? 50 lei ca n-am ce face cu el...
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Quote:
Quote:
Valabil in continuare !!! |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Am un Nokia 6700 Slide Aluminium in cutie complet nou noutz cu tipla nescoasa. Codat vodafone.
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Quote:
Valabil in continuare !!! |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
nokia 2730 classic decodat, functioneaza super bine, estetic nota 8-9 din 10(chromul de pe margine este cam dat jos, in rest nui lovit, nu zgariat tare, nu crapat) singura problema este ca bateria este umflata, dar functioneaza super ok, fara probleme! si mai este nokia 2680 slide, arata de nota 9, functioneaza de nota 10! in rest totul ok!:) preturi neg.!;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning