![]() |
Re: E30 - [BUFU]
salutare faina masinuta sa-i noroc de ea si nu iti face probleme ca daca ai un 2.5 24v bun o sa fi f multumit de el :D
|
Re: E30 - [BUFU]
in sensul ca o sa traga mult mai bine decat 12v si bafta !
|
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
|
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
|
Re: E30 - [BUFU]
O sa fie urs cu inima de pisica,Sa il stapanesti sanatos si fara incidente.Bafta
|
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
|
Re: E30 - [BUFU]
Salut
Daca vroiai ceva puternic puneai un 4.2 ;) ai grija ca e la fel de pretentios 12 ca 24;) si sar putea sa dai de alte belele |
Re: E30 - [BUFU]
|
Re: E30 - [BUFU]
Foarte frumos e30-ul, si eu sunt de parere sa ii schimbi finala!...
|
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
|
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
|
Re: E30 - [BUFU]
Salut , nice e30
nu o tineai in omv la aparatorii patriei? Sper sa nu ma insel am mai vazut masina si arata bine bine ! Bafta cu motoru; forjare placuta :D ! |
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
|
Re: E30 - [BUFU]
2 Attachment(s)
maine o termin .. :D
|
Re: E30 - [BUFU]
Quote:
Hohooo......deja s-a urcat pe urs.Timp record.Asteptam ultimele detalii intr-un filmulet si poze cat mai multe daca stie sa faca treaba!:-) |
| All times are GMT +2. The time now is 00:52. |
- Copyright 2026 4Tuning