Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - [BUFU] (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/231256-e30-bufu.html)

mrlonca 13-01-11 19:44

Re: E30 - [BUFU]
 
salutare faina masinuta sa-i noroc de ea si nu iti face probleme ca daca ai un 2.5 24v bun o sa fi f multumit de el :D

mrlonca 13-01-11 19:55

Re: E30 - [BUFU]
 
in sensul ca o sa traga mult mai bine decat 12v si bafta !

bufu.daniel 13-01-11 20:34

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by Lolo_rst (Post 3982402)
asta nu a fost masina lu mojo ?

care mojo .. ???

bufu.daniel 13-01-11 20:35

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by mrlonca (Post 3982683)
in sensul ca o sa traga mult mai bine decat 12v si bafta !

MS .... Stima ..

Madalik 14-01-11 00:43

Re: E30 - [BUFU]
 
O sa fie urs cu inima de pisica,Sa il stapanesti sanatos si fara incidente.Bafta

bufu.daniel 14-01-11 04:25

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by Madalik (Post 3983704)
O sa fie urs cu inima de pisica,Sa il stapanesti sanatos si fara incidente.Bafta

Ms ....

emy9280 14-01-11 09:58

Re: E30 - [BUFU]
 
Salut
Daca vroiai ceva puternic puneai un 4.2 ;) ai grija ca e la fel de pretentios 12 ca 24;) si sar putea sa dai de alte belele

rorschach 14-01-11 11:37

Re: E30 - [BUFU]
 
https://www.youtube.com/watch?v=cBbGSeOnUto


o alta idee ceva mai scumpa :)

CocoT 28 14-01-11 12:34

Re: E30 - [BUFU]
 
Foarte frumos e30-ul, si eu sunt de parere sa ii schimbi finala!...

bufu.daniel 15-01-11 06:03

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by emy9280 (Post 3984235)
Salut
Daca vroiai ceva puternic puneai un 4.2 ;) ai grija ca e la fel de pretentios 12 ca 24;) si sar putea sa dai de alte belele

asta e .... sa vedem cat o sa tina si asta ..:D

bufu.daniel 15-01-11 06:07

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by rorschach (Post 3984481)
https://www.youtube.com/watch?v=cBbGSeOnUto


o alta idee ceva mai scumpa :)

Dap ... :D .. dar nu as da atatea bani ... sincer ... ori cum mi sa parut o investitie mare pentru asta ..

Tweety_rzw 17-01-11 12:36

Re: E30 - [BUFU]
 
Salut , nice e30

nu o tineai in omv la aparatorii patriei?

Sper sa nu ma insel am mai vazut masina si arata bine bine ! Bafta cu motoru; forjare placuta :D !

bufu.daniel 17-01-11 18:05

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3993853)
Salut , nice e30

nu o tineai in omv la aparatorii patriei?

Sper sa nu ma insel am mai vazut masina si arata bine bine ! Bafta cu motoru; forjare placuta :D !

MS ... da aia e masina ..

bufu.daniel 17-01-11 18:06

Re: E30 - [BUFU]
 
2 Attachment(s)
maine o termin .. :D

Wilgax 17-01-11 18:29

Re: E30 - [BUFU]
 
Quote:

Originally Posted by bufu.daniel (Post 3994804)
maine o termin .. :D



Hohooo......deja s-a urcat pe urs.Timp record.Asteptam ultimele detalii intr-un filmulet si poze cat mai multe daca stie sa faca treaba!:-)


All times are GMT +2. The time now is 00:52.

- Copyright 2026 4Tuning