![]() |
Re: Protest pretul combustibilului ! 7 Ian 2010 ora 17:00 Metalu
1 Attachment(s)
Sloganul Protestului in Lunile Februarie si Martie cand nimeni nu va cumpara ceva de la Petrom/OMV.
|
Re: Protest pretul combustibilului ! 7 Ian 2010 ora 17:00 Metalu
acum nu mai face nimeni protest?Aici in cipru nu a alimentat nimeni la nici un peco cate o saptamana intreaga,s-a facut treaba asta de cateva ori si totul a fost acum cateva luni,din nou vor sa faca protest acum,asa am inteles
|
Re: Protest pretul combustibilului ! 7 Ian 2010 ora 17:00 Metalu
Cand Romanul a dus ceva pina la sfarsit vreo data ca eu nu imi aduc aminta in ultimi 24 de ani
|
Re: Protest pretul combustibilului ! 7 Ian 2010 ora 17:00 Metalu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:13. |
- Copyright 2026 4Tuning