Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPL (Presiune Sonora) (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora.html)
-   -   dBDrag Racing etapa nr 4 (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora/23084-dbdrag-racing-etapa-nr-4-a.html)

sandrei 15-10-06 20:31

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Quote:

Originally Posted by johnny111 (Post 586752)
Participanti putini, vizitatori multi. Noroc cu standurile firmelor de tuning (si alea doar cateva) de unde mi-am luat niste oferte, ca altfel imi banuiam dupa banii dati pe bilet.
Una peste alta, tot mai bine decat sa nu se intample nimic.

te rog nu induce lumea in eroare! au fost prezente aproape toate firmele de tuning din cluj si masini au fost peste 50! asa ca sa nu tragem concluzii si sa comentam asupra unui eveniment CU ADEVARAT REUSIT!

DaNuTzU' 15-10-06 21:18

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Quote:

Originally Posted by sandrei (Post 586757)
te rog nu induce lumea in eroare! au fost prezente aproape toate firmele de tuning din cluj si masini au fost peste 50! asa ca sa nu tragem concluzii si sa comentam asupra unui eveniment CU ADEVARAT REUSIT!

intradevar andrei dupa cum zici tu!!!!A FOST UN EVENIMENT SUPER REUSIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!astia carcotasi taceti dracu din gura bei asta cu bani de bilet vad ca esti din cj si adca zici ca iti pare rau ca ai dat banii pe bilet inmseamna ca nu ai nici o treaba cu tuningu!!!
FELICITARI SFIGMO!!

B-69-TAU 15-10-06 23:26

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
ceva poze de la eveniment?

Piry 16-10-06 10:59

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
da, aici https://forum.4tuning.ro/37-cluj/25260-fotografii-october-tuning-festival.html
putine, ca asa is ardelenii...zgarciti :)

gydo 16-10-06 11:47

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
8 Attachment(s)
A fost super, nu ma asteptam sa fie atatia vizitatori........mi-o spart urechile muzica doua zile intr-una, am stat intre cinci masini.........uite niste poze

alex MG ZR 160 16-10-06 12:00

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
cu cateva mici probleme la partea de db drag evenimentul a fost unul super reusit si chiar a meritat sa fac 1000 km in 2 zile. bravo sfigmo si daca ar fi cel putin un eveniment pe luna ( in tara ) asa de bine facut am ajunge departe.

B|shOp-VR6 16-10-06 13:36

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Vrem sa felicitam posesorul Skodei Octavia pentru locurile castigate. Suntem mandrii sa-l avem la noi in club. Felicitari George!

Skoda II

Locul 2 Best exterior
Locul 2 Best interior
SI
BEST CAR ! - interior - exterior - Motor!

silviu_gsi 16-10-06 16:30

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
nu stoe cineva ce masini au fost pe podium?

MS 87 PIJ 16-10-06 23:00

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Frumos si mie mia placut o fost chiar fain,dar ma asteptam la mai multe masini ,dar totusi au fost putine dar bune :D :-P

MS 87 PIJ 16-10-06 23:10

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Am vazut Skoda aceela de afara (parcat duminica) una albastra tunata mistoo rauu e ca si al meu motorizare tot dar eee mistoo si nu ot sa vb de octavia 2 Sline ul ...........mooooama mo omoratt 256 cP

MS 87 PIJ 16-10-06 23:11

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Aaaa am uitat sa zic Skoda aceela de afara (combi) albastru :D

joe_infect 17-10-06 16:47

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
ceva rezultate?

margineanu ovidiu 17-10-06 20:19

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Quote:

Originally Posted by joe_infect (Post 588840)
ceva rezultate?

eu chiar nu am putut veni,dar sunt foarte curios de rezultatele obtinute de ceilalti participanti ca de ZOZO am auzit repede ca a dat 141.8,dar pe mine restul ma intereseaza:)

alexufo 19-10-06 01:13

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
loc 1 super street matiz 143,6
loc 1 street max 1-2 tico 134,7

alexufo 19-10-06 01:15

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
daca cumva gresesc corectati va rog si scuze


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning