Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Boicot Benzinărie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/229401-boicot-benzinarie.html)

criminales 28-12-10 11:28

Re: Boicot Benzinărie
 
Astazi la ora 14 ne vom intalni la Stadion pentru protest....
Va asteptam.....
:2gun::2gun::2gun::2gun::2gun:
:woowoo::woowoo::woowoo::woowoo:

MihaiCsl 28-12-10 12:29

Re: Boicot Benzinărie
 
Eu am plecat, ne vedem la stadion :)

ROAD EMPIRE 28-12-10 12:57

Re: Boicot Benzinărie
 
Face-ti poze si filmati puneti pe youtube ,etc. Bafta !!!!!!

TuningBoy 28-12-10 13:48

Re: Boicot Benzinărie
 
Mai bine dati zvon la ziare

Emiliannec 28-12-10 17:23

Re: Boicot Benzinărie
 
a iesit ca lumea rau de tot.. am inceput cu benzinaria Lukoil, continuat cu Petrom OMV si terminat cu Rompetrol (toate din zona Pacurari-Canta). Eu zic ca fiind prima oara, ne-am descurcat cat de cat ok ;) Pacat ca nu s-a adunat mai multa lume, insa cei prezenti au dat dovada de determinare si simt civic. Si angajatii benzinariilor au fost destul de intelegatori.
Eu am vorbit cu cei de la Adevarul de Seara, care au si venit de la inceput de la Stadion. Am inteles ca au fost si cei de la BZI.
In curand am sa urc si eu pozele si filmele 8)

alex_maf2007 28-12-10 17:41

Re: Boicot Benzinărie
 
pacat ca nu e lumea unita...cu 15 oameni nu schimbi o tara...

andrei:) 28-12-10 17:45

Re: Boicot Benzinărie
 
aici puteti vizualiza pozele facute de mine !

GAby645 28-12-10 17:45

Re: Boicot Benzinărie
 
http://www.bzi.ro/zeci-de-soferi-au-...-video-201254#

Emiliannec 28-12-10 17:48

Re: Boicot Benzinărie
 
o sa aparem si pe protv :D

acuma am vazut ca ati ajuns si la MOL.. din pacate nu am mai putut sta pana atunci :rolleyes2

Eriksson 28-12-10 17:50

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 3935045)

huoooti :))
prea smeker omu ala

criminales 28-12-10 17:53

Re: Boicot Benzinărie
 
http://www.bzi.ro/la-aceasta-ora-zec...201254#comment

GAby645 28-12-10 17:54

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 3935068)
huoooti :))
prea smeker omu ala

ii colegu cu decapotabila de pe forum daca nu ma insel , aka zorro

criminales 28-12-10 17:56

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 3935068)
huoooti :))
prea smeker omu ala

Care om?

Eriksson 28-12-10 17:58

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by criminales (Post 3935101)
Care om?

din min 2:28

taz-quattro 28-12-10 17:59

Re: Boicot Benzinărie
 
Continuati baieti. Abia de acum vor incerca cumva sa ne intimideze. Nu tre' sa renuntam. La Bucuresti, azi, am protestat. O vom face in continuare. Sustineti-va cauza! Este cauza voastra, a noastra, a tuturor!


All times are GMT +2. The time now is 01:37.

- Copyright 2026 4Tuning