![]() |
Re: Boicot Benzinărie
Astazi la ora 14 ne vom intalni la Stadion pentru protest....
Va asteptam..... :2gun::2gun::2gun::2gun::2gun: :woowoo::woowoo::woowoo::woowoo: |
Re: Boicot Benzinărie
Eu am plecat, ne vedem la stadion :)
|
Re: Boicot Benzinărie
Face-ti poze si filmati puneti pe youtube ,etc. Bafta !!!!!!
|
Re: Boicot Benzinărie
Mai bine dati zvon la ziare
|
Re: Boicot Benzinărie
a iesit ca lumea rau de tot.. am inceput cu benzinaria Lukoil, continuat cu Petrom OMV si terminat cu Rompetrol (toate din zona Pacurari-Canta). Eu zic ca fiind prima oara, ne-am descurcat cat de cat ok ;) Pacat ca nu s-a adunat mai multa lume, insa cei prezenti au dat dovada de determinare si simt civic. Si angajatii benzinariilor au fost destul de intelegatori.
Eu am vorbit cu cei de la Adevarul de Seara, care au si venit de la inceput de la Stadion. Am inteles ca au fost si cei de la BZI. In curand am sa urc si eu pozele si filmele 8) |
Re: Boicot Benzinărie
pacat ca nu e lumea unita...cu 15 oameni nu schimbi o tara...
|
Re: Boicot Benzinărie
aici puteti vizualiza pozele facute de mine !
|
Re: Boicot Benzinărie
|
Re: Boicot Benzinărie
o sa aparem si pe protv :D
acuma am vazut ca ati ajuns si la MOL.. din pacate nu am mai putut sta pana atunci :rolleyes2 |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
prea smeker omu ala |
Re: Boicot Benzinărie
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
Continuati baieti. Abia de acum vor incerca cumva sa ne intimideze. Nu tre' sa renuntam. La Bucuresti, azi, am protestat. O vom face in continuare. Sustineti-va cauza! Este cauza voastra, a noastra, a tuturor!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:37. |
- Copyright 2026 4Tuning