Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 320Ci (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/229393-bmw-e46-320ci.html)

ady_viteza 27-02-12 11:06

Re: BMW E46 320Ci
 
8800 euro.

rotaru 11-04-12 19:38

Re: BMW E46 320Ci
 
BIJUTERIE masina arata bomba si interioru nu mai spun..:twisted: ..merita fiecare banut.merita un mare upp.
E criza mare greu se vinde am avut si eu un 330xi si am stat app 1an sal dau si asa cu mare greutate...
Bafta la vanzare.

ady_viteza 16-04-12 22:34

Re: BMW E46 320Ci
 
Multumesc frumos.

ady_viteza 04-05-12 10:22

Re: BMW E46 320Ci
 
8600 Euro.

marius_pms 30-05-12 16:40

Re: BMW E46 320Ci
 
ce frumoasa e ,ai reusit sa o vinzi?

ady_viteza 19-09-12 20:19

Re: BMW E46 320Ci
 
Cu masina am reusit anul asta sa mai fac injur de 5000 de km.:D...de 2 ori la mare si odata am plecat din tara .....in curand va veni frigul si voi baga coupe-ul in garaj pana la primavara.
Daca e cineva interesat astept o oferta pe masura masinii.
Oricand stau la dispozitie pentru detalii.

ady_viteza 13-09-13 08:28

Re: BMW E46 320Ci
 
Masina are acum 185000 de km....anul acesta am reusit sa fac aproape 5000:D:D...si cum vine frigul va intra din nou in garaj pe durata iernii.
In vara inainte de concediu i-am facut o revizie generala...in afara de toate filtrele am schimbat si tot ce inseamna lichid in masina...antigel..lichid de frana...ulei servo..ulei grup.
Am schimbat placutele fata si spate si am montat placute ATE...i-am facut si test de amortizoare care a iesit foarte bine.
Pret 8000 de euro

gabriel.bmw78 08-11-13 20:53

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3939042)
Accept schimb cu BMW E38 728i sau 730d an 2000-2001

salut!
am eu un 730d din 2001, extrafull, piele, tiptronic, navi mare, dvd, tv, senzori fata-spate, xenon, trapa, FL, ALB. DACA TE INTERESEAZA DA-MI UN SEMN, CONSUM MEDIU AM DE 7,5-8%,

ady_viteza 11-11-13 09:10

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by gabriel.bmw78 (Post 5609142)
salut!
am eu un 730d din 2001, extrafull, piele, tiptronic, navi mare, dvd, tv, senzori fata-spate, xenon, trapa, FL, ALB. DACA TE INTERESEAZA DA-MI UN SEMN, CONSUM MEDIU AM DE 7,5-8%,

Multumesc frumos pentru oferta dar in clipa de fata nu mai doresc schimb cu o masina la care impozitul este extrem de mare...mai ales in conditiile in care de la 1 ianuarie taxele vor fi mult mai mari.

ady_viteza 12-01-14 11:08

Re: BMW E46 320Ci
 
Masina nu mai este la vanzare.
Am dat prea multi bani pe masina si am mers mult prea putin cu ea :D ...se fac 6 ani de cand e la mine in care am facut 60000 de km.
"Motivul" pentru care am decis initial sa vand masina a crescut acum si la 6 anisori cat are fii-mea nu mai am nevoie de scaun pentru copil si alte acareturi...intra singura in spate fara probleme si ne-am obisnuit cu 2 usi :D
In plus de cand am masina, in afara reviizilor anuale nu am schimbat un singur surub la masina asa ca ma voi bucura in continuare de ea :D

ady_viteza 01-02-15 18:21

Re: BMW E46 320Ci
 
Se pare ca necesitatile familiei isi spun cuvantul iar sotia cum e si normal are intotdeauna dreptate :D
Masina este din nou la vanzare...desi nu circul cu ea din decembrie este in perfecta stare de functionare...tot ce are nevoie este schimbul de filtre si ulei pe care il primea in fiecare primavara.
Taxa este platita si nerecuperata. Dovada anaf 26.01.2015
Accept si unele schimburi.
Pret negociabil - 6800 de euro

rapy 02-02-15 11:15

Re: BMW E46 320Ci
 
Chiar am urmarit topicul ... si vreau sa zic ca arata foarte bine masina.. optiuni decente. si un pret pe masura... sper sa ajunga la un pasionat:D pacat ca nu vrei un sedan la schimb:D la fel de intretinut ca al tau

ady_viteza 04-02-15 07:49

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by rapy (Post 5777683)
Chiar am urmarit topicul ... si vreau sa zic ca arata foarte bine masina.. optiuni decente. si un pret pe masura... sper sa ajunga la un pasionat:D pacat ca nu vrei un sedan la schimb:D la fel de intretinut ca al tau

Accept si schimburi ...
Pret nou 6500 euro

Iuly04 10-02-15 22:57

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 5778081)
Accept si schimburi ...
Pret nou 6500 euro

Accepti un e60 , an 2005 , full M , plus tot felul de optiuni... la schimb ?

ady_viteza 11-02-15 08:49

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5779750)
Accepti un e60 , an 2005 , full M , plus tot felul de optiuni... la schimb ?

Multumesc dar deja mi-am luat un 7 ca masina de familie si coupe-ul il dau la schimb doar in cazul in care primesc o diferenta care sa merite.Iar cu masina ta nu e cazul de asa ceva.:-)


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning