![]() |
Re: BMW E46 320Ci
8800 euro.
|
Re: BMW E46 320Ci
BIJUTERIE masina arata bomba si interioru nu mai spun..:twisted: ..merita fiecare banut.merita un mare upp.
E criza mare greu se vinde am avut si eu un 330xi si am stat app 1an sal dau si asa cu mare greutate... Bafta la vanzare. |
Re: BMW E46 320Ci
Multumesc frumos.
|
Re: BMW E46 320Ci
8600 Euro.
|
Re: BMW E46 320Ci
ce frumoasa e ,ai reusit sa o vinzi?
|
Re: BMW E46 320Ci
Cu masina am reusit anul asta sa mai fac injur de 5000 de km.:D...de 2 ori la mare si odata am plecat din tara .....in curand va veni frigul si voi baga coupe-ul in garaj pana la primavara.
Daca e cineva interesat astept o oferta pe masura masinii. Oricand stau la dispozitie pentru detalii. |
Re: BMW E46 320Ci
Masina are acum 185000 de km....anul acesta am reusit sa fac aproape 5000:D:D...si cum vine frigul va intra din nou in garaj pe durata iernii.
In vara inainte de concediu i-am facut o revizie generala...in afara de toate filtrele am schimbat si tot ce inseamna lichid in masina...antigel..lichid de frana...ulei servo..ulei grup. Am schimbat placutele fata si spate si am montat placute ATE...i-am facut si test de amortizoare care a iesit foarte bine. Pret 8000 de euro |
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
am eu un 730d din 2001, extrafull, piele, tiptronic, navi mare, dvd, tv, senzori fata-spate, xenon, trapa, FL, ALB. DACA TE INTERESEAZA DA-MI UN SEMN, CONSUM MEDIU AM DE 7,5-8%, |
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
|
Re: BMW E46 320Ci
Masina nu mai este la vanzare.
Am dat prea multi bani pe masina si am mers mult prea putin cu ea :D ...se fac 6 ani de cand e la mine in care am facut 60000 de km. "Motivul" pentru care am decis initial sa vand masina a crescut acum si la 6 anisori cat are fii-mea nu mai am nevoie de scaun pentru copil si alte acareturi...intra singura in spate fara probleme si ne-am obisnuit cu 2 usi :D In plus de cand am masina, in afara reviizilor anuale nu am schimbat un singur surub la masina asa ca ma voi bucura in continuare de ea :D |
Re: BMW E46 320Ci
Se pare ca necesitatile familiei isi spun cuvantul iar sotia cum e si normal are intotdeauna dreptate :D
Masina este din nou la vanzare...desi nu circul cu ea din decembrie este in perfecta stare de functionare...tot ce are nevoie este schimbul de filtre si ulei pe care il primea in fiecare primavara. Taxa este platita si nerecuperata. Dovada anaf 26.01.2015 Accept si unele schimburi. Pret negociabil - 6800 de euro |
Re: BMW E46 320Ci
Chiar am urmarit topicul ... si vreau sa zic ca arata foarte bine masina.. optiuni decente. si un pret pe masura... sper sa ajunga la un pasionat:D pacat ca nu vrei un sedan la schimb:D la fel de intretinut ca al tau
|
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
Pret nou 6500 euro |
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
|
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning