Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - tm;) (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/227947-e30-tm.html)

bebe91 19-12-10 15:10

Re: E30 - tm;)
 
stiu frate si mie imi place ca nu o fost lovita nici odata si o fost a lu un thinichigiu dar sper si eu sa rezolv cv dar nush daca o sa fac cv in privinta fiscalului daca ai vreo idee i buna venita ms

Wilgax 19-12-10 15:20

Re: E30 - tm;)
 
Quote:

Originally Posted by bebe91 (Post 3910832)
stiu frate si mie imi place ca nu o fost lovita nici odata si o fost a lu un thinichigiu dar sper si eu sa rezolv cv dar nush daca o sa fac cv in privinta fiscalului daca ai vreo idee i buna venita ms


La actaraie sunt tufa de venetia crede-ma nu stiu exact ce trebuie de facut.Cea mai mare lovitura sub centura sunt actele de ce ordin ar fi ele.Oricum incearca sa mai intrebi pe-aici pe forum de baeti ca te vor ajuta sigur.Acu esti de-al nostru.:-)

bebe91 19-12-10 15:22

Re: E30 - tm;)
 
ok ms ori cum :)

bebe91 22-12-10 21:54

Re: E30 - tm;)
 
nu se mai vinde ! :X

Wilgax 22-12-10 23:08

Re: E30 - tm;)
 
Quote:

Originally Posted by bebe91 (Post 3920056)
nu se mai vinde ! :X


Ai gasit lampa lui Aladin sa inteleg.S-a gasit o solutie, foarte bine.Acu asteptam faptele:-)

bebe91 25-12-10 00:03

Re: E30 - tm;)
 
da :D are cineva idee cum se pune frana pe disk pe spate ?

bebe91 25-12-10 21:59

Re: E30 - tm;)
 
nu stie nimeni ?

bebe91 25-12-10 22:03

Re: E30 - tm;)
 
?? :)

tmDNSe30 25-12-10 22:49

Re: E30 - tm;)
 
ce mai face ursu frate hai ca asteptam o noua motorizare pt domnul ursache de la mosu sa ii aduca ca eu zic ca o fost urs cuminte nu o terorizat pe nimeni:D hai craciun fericit alaturi de cei dragi

tmDNSe30 25-12-10 23:10

Re: E30 - tm;)
 
la multi ani ionicaa sa te ajute Dumnezeu sa iti faci ursu cum doresti:D

bebe91 25-12-10 23:17

Re: E30 - tm;)
 
multam shony si pe tine :)))

Cipilica 26-12-10 10:39

Re: E30 - tm;)
 
Quote:

Originally Posted by bebe91 (Post 3925316)
da :D are cineva idee cum se pune frana pe disk pe spate ?

Schimbi basculele cu totul, sau daca vrei chiar si puntea.
Bafta cu ursache, toate cele bune!

bebe91 26-12-10 10:41

Re: E30 - tm;)
 
ms mult :) sarbatori fericite

bebe91 26-12-10 10:43

Re: E30 - tm;)
 
ai cumva tu ca vad ca ai si piese ?:D

Cipilica 26-12-10 10:53

Re: E30 - tm;)
 
Nu am dar te sfatuiesc sa iei de undeva aproape de tine pt ca sunt foarte grele si ai plati mult la curier.
Bafta.


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning