![]() |
Re: E30 - tm;)
stiu frate si mie imi place ca nu o fost lovita nici odata si o fost a lu un thinichigiu dar sper si eu sa rezolv cv dar nush daca o sa fac cv in privinta fiscalului daca ai vreo idee i buna venita ms
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
La actaraie sunt tufa de venetia crede-ma nu stiu exact ce trebuie de facut.Cea mai mare lovitura sub centura sunt actele de ce ordin ar fi ele.Oricum incearca sa mai intrebi pe-aici pe forum de baeti ca te vor ajuta sigur.Acu esti de-al nostru.:-) |
Re: E30 - tm;)
ok ms ori cum :)
|
Re: E30 - tm;)
nu se mai vinde ! :X
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
Ai gasit lampa lui Aladin sa inteleg.S-a gasit o solutie, foarte bine.Acu asteptam faptele:-) |
Re: E30 - tm;)
da :D are cineva idee cum se pune frana pe disk pe spate ?
|
Re: E30 - tm;)
nu stie nimeni ?
|
Re: E30 - tm;)
?? :)
|
Re: E30 - tm;)
ce mai face ursu frate hai ca asteptam o noua motorizare pt domnul ursache de la mosu sa ii aduca ca eu zic ca o fost urs cuminte nu o terorizat pe nimeni:D hai craciun fericit alaturi de cei dragi
|
Re: E30 - tm;)
la multi ani ionicaa sa te ajute Dumnezeu sa iti faci ursu cum doresti:D
|
Re: E30 - tm;)
multam shony si pe tine :)))
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
Bafta cu ursache, toate cele bune! |
Re: E30 - tm;)
ms mult :) sarbatori fericite
|
Re: E30 - tm;)
ai cumva tu ca vad ca ai si piese ?:D
|
Re: E30 - tm;)
Nu am dar te sfatuiesc sa iei de undeva aproape de tine pt ca sunt foarte grele si ai plati mult la curier.
Bafta. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning