Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 3 - work in progress (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/226710-golf-3-work-progress.html)

cristianic 28-12-10 23:33

Re: Golf 3 - work in progress
 
credeam ca ai inmatriculat.o tu. si eram curios ca in vara vreau sa.mi iau masina si nu stiu ce sal aleg...espero, cielo, un golf 3....

ms de raspunsuri si bafta cu permisul.

valitataye 29-12-10 10:17

Re: Golf 3 - work in progress
 
Nu ai dat deloc mult cu tot cu inmatriculare:) eu ma asteptam la mai mult:D

BOGDAN_UWW 29-12-10 11:40

Re: Golf 3 - work in progress
 
frumoasa masina , deja ai facut cate ceva la ea :D ar merge sa ii cumperi si o pereche de faruri :) o sa iti arat eu pe mess :D

arata foarte bine 8) sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente :)

trebuie sa o vad neaparat live , bafta !

B-99-SAA 29-12-10 12:05

Re: Golf 3 - work in progress
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 3937073)
Nu ai dat deloc mult cu tot cu inmatriculare:) eu ma asteptam la mai mult:D

Nu am nimic cu G3, chiar imi plac... dar cat mai mult te asteptai sa dai? Am vazut ca au unii niste preturi de te doare capu... e totusi masina veche, 2000 euro mi se pare ok, deja de la 2500-3000 in sus gasesc Logan.... Pentru el e bine 2000 euro pentru ca e intretinuta si are putini km la bord!

@Felix: arata bine masina! Si consumul la fel :D

urs_e30 30-12-10 01:22

Re: Golf 3 - work in progress
 
ne'ai tradat, ai vandut si scuterul pentru 4 roti ... masina este superba, cam asta imi doresc si eu cand o sa am varsta necesara ... mult noroc in continuare

ps: eu am un singur sfat pentru tine, daca o vrei cat mai clean nu ii pune folie si plafon negru ...

urs_e30 30-12-10 01:26

Re: Golf 3 - work in progress
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3937364)
Nu am nimic cu G3, chiar imi plac... dar cat mai mult te asteptai sa dai? Am vazut ca au unii niste preturi de te doare capu... e totusi masina veche, 2000 euro mi se pare ok, deja de la 2500-3000 in sus gasesc Logan.... Pentru el e bine 2000 euro pentru ca e intretinuta si are putini km la bord!

@Felix: arata bine masina! Si consumul la fel :D

man probabil esti un roman patriot, dupa ce ne baga pe gat boc loganu aplicand o noua taxa auto, vad ca la tine si'a facut efectul ...

ps: compari golf 3 cu logan ? ... wtf

valitataye 30-12-10 10:24

Re: Golf 3 - work in progress
 
Urs_e30: Hai sa nu o dam in alte discutii SAA a facut cumparatie la preturi nu masini,nu intelege total gresit:-)

B-99-SAA 30-12-10 17:16

Re: Golf 3 - work in progress
 
Quote:

Originally Posted by urs_e30 (Post 3939633)
man probabil esti un roman patriot, dupa ce ne baga pe gat boc loganu aplicand o noua taxa auto, vad ca la tine si'a facut efectul ...

ps: compari golf 3 cu logan ? ... wtf

La anii si statutul tau social, mai bine taceai din gura... cand o sa ai un job din care sa strangi singur banii de o masina, si apoi sa-ti permiti sa o intretii, vino sa discutam. Nu te supara, n-am nimic cu tine, dar ramai la scuter o perioada, iti prinde bine pana te mai maturizezi.
A, si ca sa fie clar... nu am nimic cu Loganu, nici de bine nici de rau, e o masina ca oricare alta... iar comparatia avea in vedere preturile de pe piata auto, si faptul ca unii ridica stacheta doar pentru ca e inmatriculata masina... in fine, astept PM daca vrei sa continuam discutia!
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 3940080)
Urs_e30: Hai sa nu o dam in alte discutii SAA a facut cumparatie la preturi nu masini,nu intelege total gresit:-)

Ai dreptate Vali, mersi frumos :D

Felix, scuze de off-topic... :oops: Apropo, poate faci si tu un filmulet cu muzica cand e gata.... :D

Felix_Arad 31-12-10 18:10

Re: Golf 3 - work in progress
 
6 Attachment(s)
Azi am pus folii omologate pe spate, si i-am facut parasolar la parbriz. Poze :D

ptrck92 31-12-10 18:21

Re: Golf 3 - work in progress
 
Arata foarte bine asa cu folii :D Eu daca as fi in locul tau as pune autocolant negru pe stalpi, ii schimba aspectul mult inspre bine zic eu.

Un an nou fericit!!!

rs-dey 31-12-10 18:52

Re: Golf 3 - work in progress
 
In poza a doua pare(zic eu) a fi alb perlat.Asa este?

BOGDAN_UWW 01-01-11 11:50

Re: Golf 3 - work in progress
 
Quote:

Originally Posted by Felix_Arad (Post 3944089)
Azi am pus folii omologate pe spate, si i-am facut parasolar la parbriz. Poze :D

ce bine arata :shock:

un an nou fericit !

valitataye 01-01-11 11:50

Re: Golf 3 - work in progress
 
Arata mult mai bine acuma:X

GallDann 09-01-11 10:26

Re: Golf 3 - work in progress
 
e chiar frumos golfanul ..imi plac jantele..ce sa mai..bravo ! bafta multa!

PitziAerox 09-01-11 16:29

Re: Golf 3 - work in progress
 
frumos golful cu folii ;) bafta felix


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2024 4Tuning